Wpis z mikrobloga

I co z tego, że w wieku 20 lat odłożyłem sobie na merca z 2006, co z tego, że wielu rówieśników w tym aspekcie prześcignąłem, którzy wciąż przepierdzielaja pieniądze na głupoty.

Co z tego skoro przez 165 wzrostu dla kobiet jestem odpadem, a marki odzieżowe mają w dupie takich jak ja i nigdy nie będą szyć ubrań na tak niski wzrost.

Oddalbym tego merola za normalny wzrost, normalne dzieciństwo, choc myślę, że to i tak mała cena.
#przegryw #feels #wzrost #zalesie #depresja
wilhelm99 - I co z tego, że w wieku 20 lat odłożyłem sobie na merca z 2006, co z tego...

źródło: comment_1591546912cZDF36p1pqJzMUE76WbQ0o.jpg

Pobierz
  • 215
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@intires98: "sam mam 187 ale wzrost to nie wszystko"

Typowe gadanie :) to tak jakbyś miał na koncie kilkanaście tysięcy i powiedział jakiemuś bezdomnemu co zastanawia się czy dzisiaj znajdzie coś do jedzenia "słuchaj hajs to nie wszystko, musisz wziąć się za siebie, nie pić, nie narzekać itd". Jednak najedzony nigdy nie zrozumie głodnego dopóki sam nie znajdzie się w takiej sytuacji.
  • Odpowiedz
@wilhelm99: a jednak wszystkim w tym watku #!$%@? xD tak jakby dla kogos bylo istotne czym ktos inny jezdzi xDD dalbys foto malucha albo cinklecznto to bys mial same lajki. Dales to co masz czyli merca i jakies tępe dzidy wymyslaja ze je na to nie wyrwiesz. Tak jakbys pisal ze po to go masz zeby wyrywac. I jeszcze ze on ma 14 lat. A jakby mial 2 lata to
  • Odpowiedz
@wilhelm99: Aaaaa chyba że taaak. No u mnie też kuzyn nazbierał sobie na Audi. Jeżeli się chce to jasne że się da. Mi się nie chciało i jeżdżę dalej gratami bo lubię takie i jakoś się nie swojo czuje w nowych autach
Gdyby nie te graty już bym dawno popylał czymś lepszym
  • Odpowiedz
A ja wolę gdy się ludzie patrzą na moje auta XD Czy to poprzednie dwa które były mieszanką druciarstwa i tuningu
Teraz z gofera robię perełkę i ludzie będą się za nim oglądać
  • Odpowiedz
@zwei nie ma nic gorszego niż nieudacznik, który chce zrownac wszystkich do tego samego poziomu przegrywu i nieudacznictwa, bo go boli ze sa ludzie, którzy nie są przegrywami i nie mają zaburzeń.
Bynajmniej mówię o autorze.
  • Odpowiedz