Wpis z mikrobloga

@ddd43q rozumiem że jakby tam zamiast dzieciaka był nastolatek to by się w niego chłopak wpieprzył na pełnej i to normalna.sprawa tam? Nie, nie bylem na skejtparku ale też nie wydaje mi się by można było szaleć bez upewnienia się że nikt się pod kołami nie plącze
@LordNargogh: @Kieres: @FortunaHej: @DziobakApokalipsy_: @Leszcz_pancerny_w_rzucik_malowany: @terwer358: @GienekZFabrykiOkienek: Dominik nie miał kasku, ale w ciekawy sposób układała się narracja wydarzeń - gdy chłopak jeszcze leżał w szpitalu, powodem jego stanu był brak kasku. Gdy już zmarł to wyszło na jaw o tym dziecku, więc powód jego śmierci to brak ochrony głowy i obecność osoby, której tam nie powinno być. Teraz czytam tekst ze screena i widzę,
@TaSQ:
Jeździłem na desce parę dobrych lat i nigdy nie mieliśmy problemów z policją czy SM. Problemu bombelkowego nie było, bo moja mieścina oferowała skatepark, po którym jeździć dało się tylko motorem crossowym.
Do czego zmierzam - jak widzę takiego gnoja, który do dziecka mówi per #!$%@? czy szmato to mi ręce opadają. Przez takie jednostki środowisko skate/BMX będzie miało opinię taką jak motocykliści, a nawet gorszą.

To nie jest sposób
@Nitro_Express: To dziecko (a właściwie opiekun) było bezpośrednią przyczyną wypadku a nie brak kasku. Co to za spychologia na zasadzie „nie zamknąłeś drzwi do domu, to twoja wina ze cię okradli” XD. Jeżeli faktycznie sytuacja wyglądała jak w tym poście to tej matce powinni postawić zarzuty z KK przecież.

Można tak gdybać, że jak nie teraz to wywróciły się kiedy indziej, ale równie dobrze mógłby nigdy sobie nic nie zrobić i
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@Nitro_Express: gdyby miał kask... Tak samo można powiedzieć, że gdyby miał kask ale przyczyną zgony byłoby skręcenie karku to i tak problemem jest bombelek w miejscu gdzie nie powinno go być. Ile to już filmikow na yt było z wzywaniem SM. Ile madek pieniących się, że bombelek musi się uczyć. Wg mnie niestety ale skate parki nie powinny być ogólnodostępne, a jak toalety płatne 2 zł od wejścia i sprawdzanie wieku
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@Nitro_Express: zgadzam się, tak samo na rowerze, hulajnodze, snowboardzie itp. lepiej mieć niż nie, ale koniec końców kask to nie jest magiczny armor +100% pochłanianie obrażeń. Mając kask można zabić się nawet na prostej drodze jak niefortunnie upadniesz.

W tym przypadku problemem jest dzieciak w miejscu gdzie nie powinno go być. To tak jak przy wypadku samochodowym. Jeśli jedziesz 100 w mieście i ktoś wyjedzie Ci na czołówe bo wyprzedza, źle
@Radiativ: niemniej zawsze może służyć takie coś do złagodzenia wyroku, bo się pojawia "a, może obrażenia byłyby mniejsze" albo "a może w czasie w ktorym zdarzyl sie wypadek bylby kilkadziesiat metrow blizej i samochody by sie mineły"