Wpis z mikrobloga

@WielkiNos moja sasiadka spedzila 40 lat w okropnej biedzie, bo poswiecila sie wychowywaniu dziecka, ktore od poczatku nie bylo w stanie wyslawiac sie i poruszac, bylo warzywem. Kochala je. Choc usmiechnieta i pogodna, to byla tylko maska. Przez swoje oddanie dziecku nic nie osiagnela, nic nie miala, zyla jak smiec. Zmarla ona, synem nie mial kto sie opiekowac i chwile potem i syn zmarl. Wychowywanie dziecka niepelnosprawnego w takim stanie w jakim
  • Odpowiedz
@WielkiNos: nom normalna reakcja kobiety , a co miała powiedzieć ? Urodzenie chorego dziecka to przede wszystkim ogromną tragedia dla kobiety , trauma , oczywiście dla rodziny też , ale dla kobiet jest to trauma która można porównać z PTSD której doświadcza żołnierz. . Świętojebliwe matki Polki . Na wojnach przy pomocy ołowiu co chwilę dokonuje się aborcji życia i nie jest to do 12 tygodnia życia.
  • Odpowiedz
@WielkiNos Ale to określenie oburzyło komentujących, a nie sama ewentualna aborcja. Różnica dla mnie ogromna, bo mimo osobistej tragedii, mówienie o skrobaniu w swoim kontekście jest typowe dla patologii umysłowej.
  • Odpowiedz
@WielkiNos: jako skrajny pragmatyk, skreca mnie w srodku jak widze cos takiego. Bo tlum przyglupow bedzie gadal ze uu eee ooo to jest DZIECKO. To zapraszam #!$%@?, jeden z drugim, zaadoptujcie jak tak bardzo Was obchodzi los tego dziecka.

Aaa czekaj, ze co nie masz warunkow, nie mozesz, jestes chory/a, wyezdzasz za granice, nie pogodzisz tego z praca, masz dwa psy w domu, itd? Ale ogolnie gdyby nie to to bys
  • Odpowiedz
@ottersideofme Dokładnie, takie wadliwe dziecko nie dość, że wegetuje, a nie żyje, to niszczy szanse na urodzenie się kolejnego dziecka w tej rodzinie, rozwala też samą rodzinę.

@larvaexotech No prawda, jakoś nikt nie chce kupić telewizora bez matrycy, a dziecko bez mózgu to już ma się urodzić i zdechnąć, marnotrawstwo zasobów w imię ideologii fałszywego kultu żydowskiego bożka i starych bab.
  • Odpowiedz
@WielkiNos: Kiedy myślę o potencjalnym posiadaniu dzieci, przeraża mnie myśl że mogłoby być upośledzone. Osobiście nie popieram aborcji, ale nie w przypadku upośledzenia płodu.
  • Odpowiedz
Osobiście nie popieram aborcji, ale nie w przypadku upośledzenia płodu.


@Zeugma: a ja popieram, traktuję płód tak samo, obojętnie czy upośledzony czy nie, hipokrytą jest ktoś kto popiera aborcje jeżeli chodzi o upośledzenie życia płodu, a kto nie popiera aborcji jeżeli płód nie jest upośledzony
Jak się upośledzony płód urodzi to może wtedy go zapytajcie czy nie chciałby być abortowany ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@WielkiNos te kobiety nie będą nigdy myśleć racjonalnie i móc głębiej się zastanowić, bo najczęściej są pod wpływem swoich hormonów i instynktu macierzyńskiego i po prostu nie potrafią wejść w skórę takiej osoby, bo same kochają swoje bombelki nad życie i nawet przez myśl by nie dopuściły czegoś takiego.
  • Odpowiedz
@WielkiNos: Klasycznie żadna z tych świętojebliwych nie zaproponowała pomocy przy dziecku. Ma się urodzić, a potem radź se sama, a one będą się cieszyć i patrzeć jak oboje cierpią, wszak to po katolicku jak ich idolka "Matka" Teresa, która żyła jak pączek w maśle, a podopiecznym żałowała środków przeciwbólowych ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz