Wpis z mikrobloga

@kacpervfr:

Może na skateparku trzeba by wyznaczyć strefy gdzie można trenować akrobacje na rowerze, desce czy hulajnodze i oddzielić ją od strefy gdzie przyszły pojeździć małe dzieci na rolkach czy hulajnodze - bo to jest najprawdopodobniejsza przyczyna śmierci.

Czytam jakiś artykuł o typ wypadku i załamuje ręce. Po co edukować rodziców, skoro można zabrać część parku tym którym stosują się do regulaminu? #polska
  • Odpowiedz
skoro można zabrać


@donOGR: Mo.żna zabrać, a można też wybudować podzielony na dwie części dla gówniaków i starszych że to tak ujmę "profesjonalistów"
  • Odpowiedz
@kacpervfr: mmm, skejci jak zawsze bez kasku, a potem płacz. Na snowparkach też ciągle mijam takich kozaków bez kasku, a potem cyk wstrząśnienie mózgu. Co nie zmienia faktu, że dzieci na skateparku to patologia i powinni egzekwować minimalny wiek mandatami.
  • Odpowiedz
@kacpervfr: Nie widzialem jeszcze, zeby w regulaminie nie bylo zapisu o obowiązkowym kasku. Sam jest sobie winny. Zreszta to tak samo bylo dziecko, jakim prawem byl tam bez opiekunów? Fajnie, ze zwala sie odpowiedzialność na kogos, a samemu ma sie w dupie regulamin.
  • Odpowiedz
@zaxcer: Mieszkam w bloku. Po wyjściu z klatki po prawej stronie widać wszystko. Po lewej jest ściana bloku i od razu przy niej chodnik. Uczę moje bombelki, żeby za każdym razem po wyjściu z klatki zatrzymać się i spojrzeć w lewo i sprawdzić czy nic nie jedzie. Od roku wbijam to do głowy moim trzyletnim bliźniaczkom. Wczoraj zauważyłem ze było warto. Córka zatrzymała się a tu jebut koleś na rowerze
  • Odpowiedz
@b4rnab4: za dziecko odpowiedzialny jest rodzic.
Małe dziecko jest głupie i nie można go obwiniać. Jeżeli rodzic nie potrafi ogarnąć dziecka, to nie powinien go w ogóle miec.
Nie dziecko samo poszlo w niebezpieczne miejsce, tylko zostało zaprowadzone przez osobę dorosła. I to ta osoba powinna ponieść pełna odpowiedzialnośc.
Nie wiem z czym masz problem
  • Odpowiedz
@b4rnab4: Ty serio masz coś z głową.
Winne za śmierć chłopca ponosi opiekun dziecka.
Nie moj problem ze tego nie ogarniasz
Tyle ode mnie, już Ci pisałam że nie mam ochoty z Tobą sie kontaktować po Twoich chamskich wiadomościach.
  • Odpowiedz