Wpis z mikrobloga

@cavird: szczególnie, że syn pewnie wyjdzie z tego z problemami psychicznymi, które będą się ciągnąć przez cale życie bo nie dość, że ojciec jest warzywem to matka zapewniła mu traumę i codzienne szykanowanie wśród rówieśników romansem z idiotą bez mózgu znanym z pokazywania penisa i jedzenia gilów
  • Odpowiedz
@Olo92: albo wyjdzie na tym lepiej bo będzie miał namiastkę ojca, a Szeliga może być przyglupem, ale może dziecku nie zaszkodzi
  • Odpowiedz
Dziwnie to wygląda, wg mnie szeliga jest mocno nieszczery i spełnia jakieś swoje chore fantazje, zresztą ta laska też nie lepsza.
  • Odpowiedz
Wystarczy ze starszy syn został publicznie zmieszany z błotem „nie pojechał z nami na wakacje bo ma karę”. Nie dość ze od września w szkole najprawdopodobniej będzie miał pośmiewisko z siebie to jeszcze głupi nie jest i chcąc nie chcąc w necie widzi to wszystko co szczelina mu zgotował…
  • Odpowiedz
xD rozumiem że ty byś był zadowolony, że żonka już obciąga z połykiem innemu, a twój syn woła do niego tato.


CUCK.


@kiecazpieca: Miałbym to w dupie, bo byłbym warzywem, więc nie przejąłbym się sprawą bardziej, niż grubosz na parapecie. Po za tym nie jestem zakompleksionym przegrywem i nie wymagam, aby moja żona tkwiła w emocjonalnym rollecoasterze, gdyby przytrafiło mi się zamienić w warzywo.

@Olo92 Na bank tych problemów nie wywoływałoby
  • Odpowiedz
@FunkyMonkey: Ale zrozum to, że ten trener sie nigdy nie obudzi. Nie ma na to szans wg aktualnej wiedzy medycznej. Tak jak noga po amputacji Ci nie odrośnie tak mózg po takim uszkodzeniu się nie naprawi. Od zawsze żona po śmierci męża wiązała się z jego najbliższym przyjacielem lub bratem i to jest normalne i sprawdzone.
  • Odpowiedz