Wpis z mikrobloga

@Dawid96: Dawid Fazowski polski podróżnik z youtube
@DryfWiatrowZachodnich No p0lka go oszukała jeździła na jego koszt a potem puś*iła się z grubasem z googlebox XDD a on nadal bezkrytycznie hołubi witaminy że najlepsze są i żadne im nie dorównają
  • Odpowiedz
@scotieb: ale nawet, jeśli faktycznie chce to p0lkę, to przzeciez curva wiecej zyska w ich oczach jak nie bedzie się tak plaszczył jak jakaś płaszczka yebana, bo wtedy p0lka to mu co najwyżej da do wychowania dziecko poczęte w trakcie erasmusa...
  • Odpowiedz
  • 49
To tam ciul , pamiętam odcinek jak nie chciał zapłacić 4 zł zamiast 3zl w Afryce za busa bo chco go oszukać, zrobił raban i później czekał na polu w upale chyba 8h na coś żeby przyjechało, ale wielki Polak, nie dał się 'oszukać'
  • Odpowiedz
@scotieb: Nie wiem jak u was było. Ja jak chodziłem do szkoły to już od przedszkola aż po patologiczną zawodówkę prano nam mózgi że dziewczynki to chodzące ideały delikatne i bez wad. Trzeba im zawsze bezwzględnie pomagać i je bronić. Nigdy nie można uderzyć dziewczyny bo to najgorszy grzech nawet jak sama cie bije po twarzy bądź próbuje cie zabić. Zawsze mają rację i są mądrzejsze od chłopów a w szczególności
  • Odpowiedz
@CarPaintSprayer: Wiadomo że tak było-mnie w 2 klasie podstawówki jedna późniejsza karyna oskarżyła mnie o to że ją pociągnąłem za nos. Oczywiście wiadome było że nikt mi nie wierzył i uwaga do dziennika wpisana.
To był pierwszy stopień do mojej opinii o "szanowaniu młodych kobiet"
  • Odpowiedz
@scotieb: Nie ma co się dziwić jak nas głównie baby uczyły. Pamiętam jak w zawodówce miałem nauczycielkę od angielskiego która była feministka. Karyny cała lekcje żarły kanapeczki mlaskając i słonecznik cmokając. Telefon w łapie caly czas mielenie mordą przeklinanie i nic. Nigdy nie zwracała uwagi na samice bo im się należy. A jak chłop się odezwał na lekcji bądź się zaśmiał głośno, użył telefonu to feministyczna peezda po cichaczu składała skargę
  • Odpowiedz
@scotieb: z tego co pamietam jak jeszcze go oglądałem z rok temu, to mówił że był bardzo za Azjatkami.
Tylko ze pod koniec podróży do Azji wspomniał ze całkowicie mu przeszło i tylko Polki.
  • Odpowiedz
@scotieb Polscy spermiarze mają syndrom sztokholmski i dysonans poznawczy, nie przemówisz im do rozsądku. Nawet mi go #!$%@? nie żal, oby następna mu doprawiła rogi, ale pewnie wtedy powie, że nie wszystkie są takie xD
  • Odpowiedz
@CarPaintSprayer: @scotieb: @Davidozz: a zescie mnie #!$%@? teraz, przypomnialy mi sie #!$%@? czasy szkolne. Wychowawczynie kobiety, nauczycielki w wiekszosci kobiety. Ile to one glupot mowily o dziewczynkach, jakie to kulturalne, jak to trzeba im ustepowac, jak... ech, sami wiecie. Z perspektywy czasu widze ze one [nauczycielki] lotne zbyt nie byly. Sprawiedliwe tez nie.

Jedyne pocieszenie to takie ze faceci wlasny rozum maja, i kumata jednostka w koncu uswiadomi sobie
  • Odpowiedz