Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2221
Prezydent mojego kraju nagrywa jakieś patetyczne #!$%@?.

W tym czasie moja żona leży na patologii ciąży i dostaje taką kolację. Gdzie serka jeść nie może bo ma dietę wątrobową.
Leży na oddziale, gdzie zabrakło plastikowych kubeczków i pielęgniarki podają leki leżące na gazikach.
Na oddziale do którego musiałem #!$%@?ć z papierem toaletowym bo jak się okazało w ubikacji nie ma i każda kobieta nosi swój.
Gdzie pielęgniarki roznoszące jedzenie spytały moją żonę czy powinna mieć jakąś dietę, po jej odpowiedzi stwierdziły że nie mają nic pod nią.
I spoko można zrobić paczki z jedzeniem, tylko że na cały oddział jest jedna mała lodówka i nic tam nie wciśniesz.
Oddział gdzie nie da się spać bo drzwi skrzypią, a kobiety w ciąży muszą sikać co chwilę. Mam jej do paczki wrzucić wd40 i sama je naoliwi.
Szpital gdzie w weekend to se leżysz bo akurat nie ma lekarza na dyżurze.

A oni kombinują o jakichś nowych wakacjach plus by przekupić motłoch.

Mnie ten filmik Dudy by śmieszył, gdybym nie był w takiej stresowej sytuacji. Napluł bym mu w ten pucołowaty ryj.

#duda #bekazpisu #zalesie #ciaza #neuropa #4konserwy #hot16challenge2
Pobierz Partyzant91 - Prezydent mojego kraju nagrywa jakieś patetyczne #!$%@?. 

W tym czasie...
źródło: comment_1589224496TwiyMLzn7umMBe2zKuq7tr.jpg
  • 104
@Partyzant91 musiałbyś zerknąć na kaloryczność i jakie są wytyczne dla pacjenta jak twoja żona. Kiedy w szpitalu w moim mieście była kuchnia jedzenie było dużo lepsze. Aktualnie jest tak że pomieszczenia szpitalnej kuchni są dzierżawione w firmie i oczywiście wszystko odbywa się w drodze przetargu. Są jakieś tam wymagania ale liczy się cena. Dla dyrekcji szpitala jest łatwiej bo mają mniej odpowiedzialności. A jakiego typu ma być posiłek to musi obsługa oddziału
@Bordomir: Gościu, a jadłeś tak przez tydzień, albo chciałbyś być tak karmiony? Jak patrzę na ten talerz to żyć się odechciewa, a co dopiero osoba chora. Tu nie chodzi o to żeby krewetkami ludzi karmić ale żeby dostali solidny posiłek - przecież jakiś kleik na śniadanie to nie jest ogromny koszt.

A potem szok że starsi ludzie nie chcą się badać - bo coś wykryją i będzie trzeba leżeć w tych
@Partyzant91: i w tym się objawia największa głupota Polaków. System opieki zdrowotnej to coś, z czym każdy z nas prędzej czy później się zetknie. Każdy z nas doskonale wie, jak wyglądają polskie szpitale, jak bardzo są niedoinwestowane, jak mało mamy personelu, ale drugi raz z rzędu wygrywa partia, która pakuje kasę w zbrojenia (gówno warte, bo po pierwsze żadnej wojny nie będzie, po drugie, jak już będzie, to ta bieda armia
@Kokomango jakość obsługi w tym zakresie - smakowało/nie smakowało nie ma żadnego wpływu na ratowanie życia ludzkiego. Czym jest ten pełnowartościowy posiłek? Musimy być coś zielonego? Proszę Cię. Gdy w szpitalu leżysz dwa tygodnie, to tak naprawdę mógłbyś dostawać sam chleb z cukrem i nie miało by to żadnego wpływu na Twoje zdrowie.
@Kokomango człowiek w szpitalu spędza kilkanaście godzin w ciągu dnia w łóżku. Minimum, bo są tacy co nie wstają. Przy takim trybie zaburzenia snu są czymś normalnym i stąd nadmierne reagowanie na skrzypienie drzwi czy kroki na korytarzu. Albo na sąsiada z łóżka obok. Ja jestem daleki od mówienia, że wszystko jest okej, ale nas po prostu nie stać na to, żeby każdemu dogadzać. A jak żona OP go ma, to niech