Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2220
Prezydent mojego kraju nagrywa jakieś patetyczne #!$%@?.

W tym czasie moja żona leży na patologii ciąży i dostaje taką kolację. Gdzie serka jeść nie może bo ma dietę wątrobową.
Leży na oddziale, gdzie zabrakło plastikowych kubeczków i pielęgniarki podają leki leżące na gazikach.
Na oddziale do którego musiałem #!$%@?ć z papierem toaletowym bo jak się okazało w ubikacji nie ma i każda kobieta nosi swój.
Gdzie pielęgniarki roznoszące jedzenie spytały moją żonę czy powinna mieć jakąś dietę, po jej odpowiedzi stwierdziły że nie mają nic pod nią.
I spoko można zrobić paczki z jedzeniem, tylko że na cały oddział jest jedna mała lodówka i nic tam nie wciśniesz.
Oddział gdzie nie da się spać bo drzwi skrzypią, a kobiety w ciąży muszą sikać co chwilę. Mam jej do paczki wrzucić wd40 i sama je naoliwi.
Szpital gdzie w weekend to se leżysz bo akurat nie ma lekarza na dyżurze.

A oni kombinują o jakichś nowych wakacjach plus by przekupić motłoch.

Mnie ten filmik Dudy by śmieszył, gdybym nie był w takiej stresowej sytuacji. Napluł bym mu w ten pucołowaty ryj.

#duda #bekazpisu #zalesie #ciaza #neuropa #4konserwy #hot16challenge2
Partyzant91 - Prezydent mojego kraju nagrywa jakieś patetyczne #!$%@?. 

W tym czasie...

źródło: comment_1589224496TwiyMLzn7umMBe2zKuq7tr.jpg

Pobierz
  • 104
@Partyzant91 więc przyjmij do wiadomości, że jedzenie, skrzypiące drzwi albo ciasna lodówka to fanaberie, a głównym zadaniem służby zdrowia jest umożliwić Twojej żonie urodzenie zdrowego dziecka. I nie #!$%@?, że jedzenie jest ważne i srutututu, bo zapewnić ciężarnym odpowiednią dietę zakrawa o szwedzki bufet z rozszerzeniem. Skończcie oceniać służbę zdrowia przez pryzmat jakości obsługi, a zacznijcie oceniać przez wyniki w tym do czego jest powołana - w ratowaniu życia ludzkiego. Na jakość
@Bordomir: Święci Pańscy.... jakie ty kolego #!$%@? głupoty.
Rozumiem, że na obiad wkładasz sobie rurkę w gardło i sypiesz kukurydzę. Bo przecież posiłek to nie mają być jakieś tam fanaberie, a jedynie pełny bęben.
Pojmujesz jakie znaczenie dla chorego ma poczucie bezpieczeństwa, komfortu, jakości opieki, to jest również część kuracji. O jakości diety nie wspomnę, bo tego nie pojmuje tylko skończony cep.
@Bordomir: to co, kobieta w ciąży dostaje kromkę chleba i jakiś kawałek serka. W sumie można powiedzieć, że gówno jest bardziej odźywcze i uważasz to za sukces?? xD ja pierdl. To niedługo jak pacjent spyta się o jedzenie lekarze powinni mu mordę obić, że ma czelność mówić coś takiego jak oni mu ratują życie??? Zobacz sobie gościu w innych krajach jak karmią w szpitalu i jakoś tamte rządy nie mają z