Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2220
Prezydent mojego kraju nagrywa jakieś patetyczne #!$%@?.

W tym czasie moja żona leży na patologii ciąży i dostaje taką kolację. Gdzie serka jeść nie może bo ma dietę wątrobową.
Leży na oddziale, gdzie zabrakło plastikowych kubeczków i pielęgniarki podają leki leżące na gazikach.
Na oddziale do którego musiałem #!$%@?ć z papierem toaletowym bo jak się okazało w ubikacji nie ma i każda kobieta nosi swój.
Gdzie pielęgniarki roznoszące jedzenie spytały moją żonę czy powinna mieć jakąś dietę, po jej odpowiedzi stwierdziły że nie mają nic pod nią.
I spoko można zrobić paczki z jedzeniem, tylko że na cały oddział jest jedna mała lodówka i nic tam nie wciśniesz.
Oddział gdzie nie da się spać bo drzwi skrzypią, a kobiety w ciąży muszą sikać co chwilę. Mam jej do paczki wrzucić wd40 i sama je naoliwi.
Szpital gdzie w weekend to se leżysz bo akurat nie ma lekarza na dyżurze.

A oni kombinują o jakichś nowych wakacjach plus by przekupić motłoch.

Mnie ten filmik Dudy by śmieszył, gdybym nie był w takiej stresowej sytuacji. Napluł bym mu w ten pucołowaty ryj.

#duda #bekazpisu #zalesie #ciaza #neuropa #4konserwy #hot16challenge2
Partyzant91 - Prezydent mojego kraju nagrywa jakieś patetyczne #!$%@?. 

W tym czasie...

źródło: comment_1589224496TwiyMLzn7umMBe2zKuq7tr.jpg

Pobierz
  • 104
@Partyzant91: kupuj na szybko jakąś lodówkę turystyczną 230V na olx, potem ją za tyle samo odsprzedasz. Tylko jak będziesz dzwonił się umawiać to wspomnij, że to dla żony w szpitalu to Cię raczej żaden frajer nie oszuka.
@Partyzant91 to u mnie nie było najgorzej ostatnio, śniadanie na laryngologii, owsianka żadnej przyprawy więc smak mokrej tektury, parówka to nawet nie chce wiedzieć z czego, a mandarynka była zepsuta xD połączenie pt instant sraczka. Ale na usprawiedliwienie dodam, że reszta posiłków była dużo lepsza, więc z głodu nie umarłam
pollyanna - @Partyzant91 to u mnie nie było najgorzej ostatnio, śniadanie na laryngol...

źródło: comment_1589236385gtQeMJm8owXlaCZ1ir7scb.jpg

Pobierz
i dostaje taką kolację


@Partyzant91: Gdzie tak karmią? Moja żona była dwa razy w tym samym szpitalu (Ujastek) na porodach i jedzenie sobie bardzo chwaliła. Może nie było "zagranicy", ale poziom dobrego baru mlecznego był osiągnięty, czyli takie przyzwoite minimum.
@Partyzant91:

Wykopki:

500+
Hurr durr, rozdawnictwo, państwo nie ma swoich pieniędzy, kradno moje podatki, dlaczego mam łożyć na potrzeby cudzych bombelków!

Also Wykopki:

złe warunki w publicznej placówce zdrowotnej
Hurr durr, skandal, trzeci świat, wincyj piniendzy na państwową służbę zdrowia, każdemu się należy porządna opieka, kapitan państwo dej nam dobre jedzenie w szpitalu.

Serio, wykop to jest najgłupsza społeczność nie tylko w polskim Internecie.

A co do autora wpisu: witaj w
@Partyzant91 u mnie to samo żona na patologie ciąży w Bytomiu , a na obiad 1/5 paczki ryżu z jakimś jabłkiem. Ostatnio na śniadanie chleb z masłem i drożdżówka. No kvrwa zbilansowana dieta w hvj. Magnez i priobotyki też sam musiałem kupować...
oj tam, oj tam. a w jukeju to paracetamolem ludzi leczo! hyhy, glupie brytole. kuuurwa, w Wielkiej Brytanii naprawdę społeczeństwo uważa służbę zdrowia za przeciążona i politycy nawet nie próbują #!$%@? że tak nie jest, ale Polska to w stosunku do nich jakiś #!$%@? trzeci świat jest. no ale zawsze można się pośmiać z pajetow srajacych na ulicach, przynajmniej nie trzeba myśleć że jest się indiami Europy xD