Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2221
Prezydent mojego kraju nagrywa jakieś patetyczne #!$%@?.

W tym czasie moja żona leży na patologii ciąży i dostaje taką kolację. Gdzie serka jeść nie może bo ma dietę wątrobową.
Leży na oddziale, gdzie zabrakło plastikowych kubeczków i pielęgniarki podają leki leżące na gazikach.
Na oddziale do którego musiałem #!$%@?ć z papierem toaletowym bo jak się okazało w ubikacji nie ma i każda kobieta nosi swój.
Gdzie pielęgniarki roznoszące jedzenie spytały moją żonę czy powinna mieć jakąś dietę, po jej odpowiedzi stwierdziły że nie mają nic pod nią.
I spoko można zrobić paczki z jedzeniem, tylko że na cały oddział jest jedna mała lodówka i nic tam nie wciśniesz.
Oddział gdzie nie da się spać bo drzwi skrzypią, a kobiety w ciąży muszą sikać co chwilę. Mam jej do paczki wrzucić wd40 i sama je naoliwi.
Szpital gdzie w weekend to se leżysz bo akurat nie ma lekarza na dyżurze.

A oni kombinują o jakichś nowych wakacjach plus by przekupić motłoch.

Mnie ten filmik Dudy by śmieszył, gdybym nie był w takiej stresowej sytuacji. Napluł bym mu w ten pucołowaty ryj.

#duda #bekazpisu #zalesie #ciaza #neuropa #4konserwy #hot16challenge2
Pobierz Partyzant91 - Prezydent mojego kraju nagrywa jakieś patetyczne #!$%@?. 

W tym czasie...
źródło: comment_1589224496TwiyMLzn7umMBe2zKuq7tr.jpg
  • 104
@Partyzant91 możesz wrzucić do paczki tubki day ul pearls i wake&joy. Posiłku nie zastąpi, ale ma sporo dobrych składników. Do tego dobrej jakości batony złożone tylko z orzechów i bakalii (znajdziesz na zdrowej żywności). Polecam też jednorazowe opakowania chociażby serków typu Almette i ciemny chleb, który dłużej trzyma świeżość a lepiej syci. Najgorzej z obiadami, ale przejrzyj stronę https://inna-bajka.pl/
@Partyzant91: ja nie wiem gdzie takie warunki są na oddziałach patologii ciąży/noworodkach ale chyba w jakiś małych miastach albo beznadziejnych szpitalach. Przed porodem byłam też na patologii ciąży i może warunki nie były luksusowe jak w prywatnej klinice ale jedzenia na pewno nie brakowało i wręcz ciężko było zjeść cały posiłek bo był tak duży (ale i smaczny). Łazienki były albo 1 na salę albo 1 na dwie mniejsze i w
@Partyzant91: Rozumiem stres i podzielam antypatię do obecnego rządu, ale to co pokazujesz to chleb powszedni większości szpitali i takie "poczęstunki" są od lat. Pamiętam jak moja żona dostała silnej reakcji alergicznej (prawie wstrząs anafilaktyczny) a drugiego dnia dostała barszcz czerwony. W wywiadzie były opisane główne silne alergeny które u niej to wywołują i był tam wyszczególniony burak, kurtyna ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Trzymajcie się tam
@Bordomir

Ta chociaż minimalny wybór to szwedzki bufet xd.
Diety dla osób w szpitalach to też szwedzki bufet? Bo żona Opa powinna taka mieć.

Wiesz, że w procesie rekonwalescencji potrzebne są składniki odżywcze? Myślisz że białe pieczywo i ser to wystarczająco? Skoro chodzi tylko o kalorie to może niech zra olej z cukrem?

Organizm potrzebuje białka tłuszczu węglowodanów witamin minerałów. Do tego przydaje się błonnik, poliole, foliany, prebiotyki, NNKT i wiele innych
@KakaowyTaboret gościu, ale czytaj co ja napisałem. Szpital jest od ratowania życia, dieta i higieniczny tryb życia jak najbardziej mają znaczenie dla zdrowia człowieka, ale w szpitalu powinno się być jak najkrócej. Tydzień jedzenia jak na zdjęciu nie ma żadnego znaczenia, tydzień jedzenia witamin też. No chyba, że masz ostre niedobory, ale wtedy witaminy dadzą Ci z laboratorium.

Na obecnym poziomie zamożności zapewnianie osobom w szpitalach czegokolwiek poza warunkami do wyzdrowienia jest
@Partyzant91: 15 lat temu leżałem 3 różnych szpitalach i było to samo. Tak zawsze było w służbie zdrowia, tym bardziej że na dole zawsze jest kawiarnia w której się wszyscy stołują.
@Bordomir

Ratowanie życia. Czytaj co napisałem, żona Opa ma dietę wątrobowa i siedzi na patologii ciąży. Serki mogą jej #!$%@? wątrobę wtedy oprócz martwego płodu będziemy mieli kobietę do przeszczepu.

Na patologii ciąży ludzie siedzą miesiącami. Tydzień braku diety dla osoby w ciąży z chora wątroba może być traktowany jako wyrok i sobie teraz nie żartuje. Myślisz, że jak bardzo boli wątroba lub trzustka? Myślisz, ze taki silny ból nie może wpłynąć