Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2221
Prezydent mojego kraju nagrywa jakieś patetyczne #!$%@?.

W tym czasie moja żona leży na patologii ciąży i dostaje taką kolację. Gdzie serka jeść nie może bo ma dietę wątrobową.
Leży na oddziale, gdzie zabrakło plastikowych kubeczków i pielęgniarki podają leki leżące na gazikach.
Na oddziale do którego musiałem #!$%@?ć z papierem toaletowym bo jak się okazało w ubikacji nie ma i każda kobieta nosi swój.
Gdzie pielęgniarki roznoszące jedzenie spytały moją żonę czy powinna mieć jakąś dietę, po jej odpowiedzi stwierdziły że nie mają nic pod nią.
I spoko można zrobić paczki z jedzeniem, tylko że na cały oddział jest jedna mała lodówka i nic tam nie wciśniesz.
Oddział gdzie nie da się spać bo drzwi skrzypią, a kobiety w ciąży muszą sikać co chwilę. Mam jej do paczki wrzucić wd40 i sama je naoliwi.
Szpital gdzie w weekend to se leżysz bo akurat nie ma lekarza na dyżurze.

A oni kombinują o jakichś nowych wakacjach plus by przekupić motłoch.

Mnie ten filmik Dudy by śmieszył, gdybym nie był w takiej stresowej sytuacji. Napluł bym mu w ten pucołowaty ryj.

#duda #bekazpisu #zalesie #ciaza #neuropa #4konserwy #hot16challenge2
Pobierz Partyzant91 - Prezydent mojego kraju nagrywa jakieś patetyczne #!$%@?. 

W tym czasie...
źródło: comment_1589224496TwiyMLzn7umMBe2zKuq7tr.jpg
  • 104
@Bordomir: gorszego pie*dolenia nie widziałem, posiłki mają być syte to po pierwsze bo jest ich tylko 3,po drugie mają być zdrowe po trzecie mają być smaczne, to co jest na zdjeciu to nawet 300 kcal nie ma ,tak jak te obiady ziemniaki polane sosem i ogórek w całości to pewnie nie pokrywa się nawet z połową zapotrzebowania
@Reevder: xD jesteś stuknięty. Posiłki mają być nie do syta, ponieważ trawienie bardzo obciąża organizm. Posiłki nie muszą być smaczne, bo wszystkim nie dogodzisz, nad smakiem można pracować w szpitalach dziecięcych, dorosły człowiek ma jeść to co mu dają albo sobie załatwić. A, co do zdrowia to się nie będę wypowiadał, bo mam wrażenie, że... w szpitalu wiedzą lepiej niż na wykopie.