Wpis z mikrobloga

@littlepieceofheaven: jeśli mówimy o paczce o wadze 100 giga to nadal jest aktualny. Ogromne połacie kraju są poza zasięgiem światłowodów i mieszkańcy tych miejsc nie są w stanie w żaden sposób sprawić, że te światłowody się u nich z dnia na dzień pojawią.
  • Odpowiedz
  • 1
@Michal0173 po 15 latach internetowej historii w moim domu założyłem w końcu światłowód. 10gb zassałoby mi w 20 minut. Pewnie nikogo to nie obchodzi, ale musiałem się pochwalić.
  • Odpowiedz
@littlepieceofheaven:

xD 2020 i ludzie nie mają światłowodu.


Np. ja nie mogę mieć, bo dostawca wymaga, aby na mojej ulicy było minimum 5 chętnych. I dupa zbita ¯\_(ツ)_/¯

@K-S-:

100gb przez noc, przecież to tydzień nie wystarczy ( ͡° ʖ̯ ͡°)


Zależy od łącza. Na 1Gbps wystarczy 15 minut. Na mojej ledwo ciurkającej i często się rwącej Neostradzie 6Mbps zajmie to 38 godzin. Takie wyliczenia uświadamiają
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Michal0173: Błąd pobierania - Kliknij aby ponowić

Jakby #!$%@? samo nie mogło się ponowić.

@LaserRock46AND2: Niektórzy mają internet płatny według zużycia (np mobilny), automatyczne pobieranie kilka razy tego samego generuje koszty.
  • Odpowiedz
@Michal0173: Co Wy tam wiecie, kiedyś od kolegi przenosiłem sobie megamiodną grę Interstate 76. Archiwum RAR miało chyba 46 części, miałem 10 dyskietek, więc kursowałem 5 razy z osiedla na osiedle, tylko po to aby się dowiedzieć że w archiwum był błąd i nie da się wypakować (mimo że niby dobrze się zgrało).
A może ktoś pamięta wgrywanie gier np Atari bez turbo :)
  • Odpowiedz
@barystoteles: wtedy z pomocą przychodzi pirat, który jest spakowany i ma wycięte niepotrzebne rzeczy (np. po co ci aż 13 języków, zostawiasz jeden w którym będziesz grać i tyle)

Uwielbiam ripy, które mają powycinane te wszyskie unskippable logo screens, których w nowszych grach bywa po 7 zanim łaskawie się menu włączy.
  • Odpowiedz
@Antorus: Ja tylko czekam aż w grach na pc zrobią to co w mobilnych że pierwszą godzine musisz klikać to co zaznaczone w turorialu bo jesteś debilem więc na wszelki wypadek nie ma skipa żeby to wyłączyć, to będzie świetna okazja żeby urządzić strzelanine w szkole przez gry
  • Odpowiedz
U mnie jest dostępny światłowód do 1GB a mieszkam na wsi 300 mieszkańców w porywach


@Ibanez_: a u mnie nie ma, no i co z tego? Jaki sens ma taki dowód anegdotyczny? Fakt, że w części miejscowości już są światłowody nie oznacza, że ma do nich dostęp 99% Polski ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz