Wpis z mikrobloga

  • 14
@baemaj: Mi się kojarzy z białą fasolą raczej ale jest mocniejszy. Ale jestem dorosłym dzieckiem boboholików i nie potrafię przyrównać tego smaku do niczego poza bobem.
  • Odpowiedz