@baemaj: Mi się kojarzy z białą fasolą raczej ale jest mocniejszy. Ale jestem dorosłym dzieckiem boboholików i nie potrafię przyrównać tego smaku do niczego poza bobem.
@dran2 zagraniczny, przywieziony z włoch lub bałkanów. Wyskubany w Polsce, tunelowy to bedzie przed końcem maja a polowy w czerwcu. Smacznego mireczku :p
#warszawa #bob #gotujzwykopem #jedzzwykopem
źródło: obraz
PobierzSmacznego (ʘ‿ʘ)
@baemaj: ja tez
i kiedys nieironicznie myslalem, że ludzie jedzą kleszcze XDD ale zdałem sobie sprawe, że to taki mem
@tomkol: zaczęło się( ͡° ͜ʖ ͡°)
@fraciu: To pierwszy w tym roku, najlepszy.
źródło: 1000071733
Pobierz