Wpis z mikrobloga

Pan maruda here. Nie wiem jak bardzo trzeba mieć w nosie aby nie sprawdzić czy wszystko się robi poprawnie... no chyba że mówimy o nędznym PSNie który ci działa dobrze pod warunkiem że otrzymałeś wcześniej błogosławieństwo buddyjskich mnichów i mamy zaćmienie słońca i rok przestępny i 3 czwartek listopada i urodziłeś się z 3 jądrami i dziś wypada święto pianisty w Kazachstanie i poślubiłeś córkę wodza Pigmejów i urodziłeś się o 21:37
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Michal0173: Miałam kiedyś problemy z jedną grą, gdy ta nie była dostępna na Steamie, bo launcher wydawcy był tak upośledzony, że nie można było zostawić pobierania samemu sobie i iść spać. Chyba trzy razy miałam okazję ją pobierać i za każdym razem musiałam wstawać z dziesięć razy, żeby przeklikać błąd pobierania i inne errory xD

Poza okazjonalnymi errorami kłopotów nigdy nie miałam, bo przed snem zawsze sprawdzam stan ściągania, żeby rano
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@depmod: wcześniej mieszkałem w domu na zadupiu, Orange dawało max 2Mb/512kbps, bo niby się nie opłacało i był przez długi czas monopolistą. Aż tu wszedł on, cały na biało - prywaciarz ( ͡° ͜ʖ ͡°) puścił światło po całej wiosce i Orange straciło praktycznie wszystkich klientów. Teraz mieszkam w bloku na obrzeżach Krakowa i mam światło 1Gb/1Gb
Na światłowodzie grę która 10 GB zajmuje pobierałem 20 min xd na najbiedniejszej z dostępnych u mnie ofert światłowodu