Wpis z mikrobloga

@miki4ever a jakiż to problem w życiu może spowodować codzienne wypicie piwa? Ja piwo lubię, piję niemal codziennie, często po dwa, trzy. Pracuję, nie jeżdżę po alkoholu, jestem zdrowy, szczupły, uprawiam sport i kondycję mam niezłą. 100 lat żyć nie zamierzam, bo powyżej 70 życie i tak jest #!$%@?, niezależnie od tego ile piłeś i co jadłeś
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@miki4ever: ja z poprzedniej promocji kupiłem 60 browarow, czyli od sierpnia je mam i zostało.mi jeszcze 10 piwek, także zapas uzupełniony i do kolejnej takiej Promki nie muszę kupować piwa, a teraz dodatkowo mam je taniej i pije kiedy mam ochotę
@kaay: alkoholik, a nie zawodnik.


@miki4ever: Polska to jednak pijacki naród gdy się patrzy jak wykopki postują swoje sukcesy na tym polu, że kupili 24 biedronkowe sikacze za pół ceny. Dobrze, że było ograniczenie per klient bo by po kilka skrzynek brali albo od razu dostawczakiem bo przecież majówka i trzeba chlać na umór.

@zaorany Człowieku, u Niemca by to zeszło w weekend, a trzy by #!$%@? na autostradzie w
@HonyszkeKojok: Bo niektórym np piwo smakuje. Tak, smakuje, chodzi o smak, oranżade lubiłem jak byłem dzieckiem i jadłem wszystko co słodkie, teraz jakbym miał się napić oranżady to podziękuję. Piwo mi smakuje i tyle, jeżeli chodziłoby o alkohol to równie dobrze mógłbym pić wódkę z wodą.
@miki4ever twoja stara była alkoholikiem jak cie robiła. Alkoholikiem jest sie wtedy gdy olewa sie jakiekolwiek obowiązki tylko po to zeby sie #!$%@?ć. Prosze przestań tak #!$%@?ć głupoty XD

Sam wczesniej napisalem, ze podczas jednej sesji wypije z 10. Fakt to dużo, ale czy przez to jestem alkoholikiem? No nie bardzo XD