Wpis z mikrobloga

Oto jak się maja te ceny OFERTOWE mieszkań do realiów. Deweloperzy po cichu obniżają ceny, tymczasem w mediach pojawiają się informacje o stabilności a nawet wzrostach ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zabieg ma za zadanie utrzymać wysokie ceny na rynku wtórnym w jak najdłuższym czasie, podczas gdy deweloperzy mogą sprzedawać dalej po niższych o 15% cenach.

#nieruchomosci #mieszkanie #kredythipoteczny #mieszkaniedeweloperskie #ekonomia #polska #gospodarka #finanse #mieszkania
mookie - Oto jak się maja te ceny OFERTOWE mieszkań do realiów. Deweloperzy po cichu ...

źródło: comment_1587712052OaXfotASDwAssea7KzliFm.jpg

Pobierz
  • 100
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mookie: akurat w Murapolu zawsze można było dużo ugrać w październiku 2019 podczas dni otwartych dostałem ofertę minus 12%, gdzie u innych 3% to max
  • Odpowiedz
A to się teraz flipperzy zdziwią, bo skoro rynek wtórny w ostatnim czasie miał prawie takie same ceny jak pierwotny, to kto teraz kupi "odświeżone mieszkanie w pieknej kamienicy" , skoro 20% taniej może mieć nowiuśkie.

Deweloperzy mogą spokojnie z cen schodzić, a flipperzy? XD


@4recki: Tylko od dewelopera masz stan deweloperski i wprowadzasz się za rok czy dwa. A od flippera - choćby i jutro jak płacisz gotówką.
  • Odpowiedz
@mookie: no faktycznie, Murapol rocznie buduje kilkadziesiat osiedli i dziala w kazdym wiekszym polskim miescie, w samym krakowie buduje conajmniej 3 osiedla w tej chwili, i na jednej guwno inwestycji na obrzezach krakowa daje rabat a wy odtrabiacie zalamanie rynku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@mookie: lol, rabat na dzień dobry to nie rabat tylko marketing i tak skonstruowana oferta, by w zapytaniu mailowym pokazać klientowi promocję. Ceny transakcyjne różnią się od ofertowych w zależności od polityki cenowej dewelopera i jego sytuacji negocjacyjnej na danym lokalu.
  • Odpowiedz
@mookie: Na pachoskiego 10 k i więcej. Śmiechu warte taki rabat tam i bez korona wirusa byś dostał. Pokaż mi taką ofertę na Grzegórzki Park na mogilskiej i możemy rozmawiać o kryzysie. Na Pachońskiego przed wirusem i tak 7 k to realna cena.
  • Odpowiedz
@mookie:
Post człowieka, który kilka dni temu wysmiewal innego wykopka, bo ten wrzucił screena z podwyżkami cen JEDNEGO DEWELOPERA NA JEDNEJ INWESTYCJI, a teraz robi dokładnie to samo w dodatku przy znanym zabiegu murapola mega zawyżania cen katalogowych xD
No ale zobaczcie jakie to mamy spadki!

Ja wiem, że masz duże grono poplecznikow, siedzicie 24/7 na tym tagu i podniecacie się każdym gównoartykulem i danymi z poprzednich kryzysów gospodarczych nie mających nic wspólnego z
  • Odpowiedz
@mookie:
G---o nie obnażone xD
Po prostu nie widzę sensu wdawania się w dyskusje z wykopowymi idiotami nie mającymi zielonego pojęcia o rynku nieruchomości i ja widać tego co obecnie robi PiS z waszymi oszczędnościami w skarpecie xD
  • Odpowiedz
@tomasz-diog: "tak ? w Wenezueli nie podziałało ( ͡° ͜ʖ ͡°)"

Tan to chyba jednak delikatnie inaczej wyglądało? Inne przyczyny? Inne okoliczności? No ale modny temat to można nawiązać ;).
  • Odpowiedz