Wpis z mikrobloga

czołem pustostanowe świry!

oto nie lada gratka, apartament mający ponad 8 lat do pierwszego zamieszkania. 8 lat stał zupełnie pusty, czekał aż wartość z metra skoczy z 6 000 do 14 000 zł (minus wykończenie po drodze). czy tego chcecie zabronić? komu przeszkadza, żeby takie piękne apartamenty stały puste?? KOMUNIS

https://www.otodom.pl/pl/oferta/jesli-musisz-pytac-o-cene-to-nie-jest-dla-ciebie-ID4stbI

#nieruchomosci
affairz - czołem pustostanowe świry!

oto nie lada gratka, apartament mający ponad 8 ...

źródło: pustostan

Pobierz
  • 58
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 29
@revoolution: najbardziej bym się cieszył jakby takie mieszkania trafiały od dewelopera do osób, które chcą w nich mieszkać, a nie osób, które chcą je trzymać pod kocem przez prawie dekadę a potem sprzedać 2-3x drożej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 409
@affairz może właściciel 8 lat starał się o dziecko dla którego kupił to mieszkanie ale nie mógł wygrać z zaburzeniami erekcji. A ty się z tego śmiejesz?

Ja też.
  • Odpowiedz
  • 16
A ty się z tego śmiejesz?


@Kolanka: śmieję się tylko z tego, że apartamenty to jakaś odmiana pomidorów chyba. prosto od dewelopera są niedojrzałe, niezdatne do użytku. muszą dekadę odleżeć, dojrzeć (głównie cenowo) i dopiero wtedy można mieszkać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

no ale to jest ZUPEŁNIE normalna zdrowa ekonomia, tylko ja komunista muszę się d---------ć do porządnych ludzi jak zwykle XD
  • Odpowiedz
@affairz: W sumie nie mieści mi się trochę w głowie, jakie trzeba mieć preferencje, by kupić mieszkanie w Łodzi za trzy miliony. I nie mam nic do Łodzi.

3 miliony wykluczają większość ludzi w zakresie kredytu, bo wymagają ok. 50-60k na miesiąc zarobków. Na kredyt finansujący te 80-90% zakupu będzie stać tylko najbogatszych.

A oni raczej nie wybiorą "aparatementu w Łodzi", bo za 3 bańki można już postawić wypasioną willę
  • Odpowiedz
  • 23
Więc dla kogo jest ta oferta...?


@Yuri_Yslin: patrząc po tym, że już ze 2 lata próbują to sprzedać - być może dla nikogo? XD

aczkolwiek wcześniej było to wystawione jako 2 mieszkania osobne (którymi zresztą są - mieszkania nie są połączone inaczej niż klatką)
  • Odpowiedz
@affairz: podobne widziałem w Poznaniu jakieś 7 lat temu, mieszkanie z lat 90 150m z tarasem 50m wykończone i nigdy nie zamieszkałe. Rozumiem, że też wg ciebie na inwestycje 20 letnią kupił? XD
  • Odpowiedz
  • 2
@WyjmijKija: nie wiem, pewnie dla curki kupił. takiej curki co to jest w planach za 10 lat. jaki mi typek z innego miasta kurnika do trzymania jako pusty nie sprzedał to też powodem była curka. tylko taka prawdziwa córka - w momencie jak rozmawialiśmy wiek na oko 2-3 lata XDD
  • Odpowiedz