Wpis z mikrobloga

Chciałem oznajmić że właśnie napisałem 13 000 wpis. Chciałbym podziękować wszystkim którzy cały czas ze mną byli przez ten czas. To już taka tradycja że wołam wszystkich przy tysięcznicach.
Lista osób które wołam zawsze się powiększa, ale co niektórych już niestety nie zawołam - nie ma ich, odeszli przez ten czas. Usunęli konta. Niech wiedzie im się najlepiej.
wyppok tris riczler i wielu innych ... eh
Nowości żeby tak wszystkim oznajmić przy okazji
Bordo spadło ale sztywniutko zaraz znowu się pojawi, dużo osób mówi że się przyzwyczaiło i dziwnie się czuje widząc mój nick na pomarańczowo, więc kwestia kilku dni i będzie przyzwoicie
Niedługo zmienie awatar, ten jest moim drugim - też spokojnie będzie Post Malone
Dużo wpisów napisałem, bo ostatnia celebracja 12 tysięcy wpisów była 6 kwietnia a dzisiaj 23 kwietnia xD
No ale dużo się udzielam pod hasztagami '' tvpis '' '' kononowicz '' i wielu innych, często nawet nie hasztaguję
więc jak ktoś jest zainteresowany, to może mnie zaobserwować zawsze i będzie widział wszystko.
Cały czas jednak #przegryw to mój ulubiony hasztag, na nim zostawiłem cząstke duszy. Nie zrezygnuje nigdy z pisania, baa
będę pisał więcej i robił nowe memy.
Jest kilka rzeczy którymi mógłbym was zaskoczyć
spokojnie, nie mam dziewczyny i nie uciekam narazie ze wsi, poprostu mam koncepcje w rozszerzaniu swoich pomysłów.
Cały czas myślę nad tym, dużo się w głowie pojawia ale to trzeba na spokojnie, wiem wiem zwlekam ogłaszam i nic z tego nie ma, ale do czasu ;)
Co jeszcze... Odwołali Openera Sunrise i Woodstocki XD musiałem to powiedzieć
więc śmiesznie bo normiki nie pobalują w ten summer

Trzymajcie się, cali i zdrowi w tych mrocznych czasach. Cały czas tutaj trwam z wami. Wierze że przetrwamy koronawirus w swoich azylach
@iMarek22 @scotieb @robotMaciek @Riczler @LVLV @pavlovs_dog @jurek-xd @Gandern @Melonpan @Riczler
@Lajfisbjutiful @BilobateLake @Vojciechowski @Przychlast @danlenoir @zielony_nowicjusz88
@Rebmobanu @spasiony_szczur @ukaszeq @Sebtaa @saltypretzel @hrabonrzcz @Mors_mihi_lucrum
@DariuszGnatowski @CzerstwaBulka @smsmasher @Jell-o @Obi-lan_Kretyni @Vinny @DoktorNauk @AnimusAeger999 @mistrzostwoprzegrywu @
@michau507 @ZdejmijTenAbazur @NieMaSzans @nogodpleaseno @rider3031 @Ezev @GreatestLoser
@fladrabiznesu @Gaidemski @Prevetto @Ramzi96M @achaseek @arek4444 @Qbi96 @pierd_bozy @Gringo44
@H0nney @pestis @JestemSpermiarzem @RaperZeWsi @DzikiWonsZwKapeluszu @KontrastWykop
@bialy_rycerz_pokoju @kamil150794 @SlodkiSarmata @PoczciwyChlop @achaseek @Positano1 @HBVST
@Neandertalis @Uokboy @uncomfortably_numb @NiebieskiGroszek @CulturalEnrichmentIsNotNice
@ledwo_zipie @Insam27 @Dobrohoczy @Niski_Manlet @423frewq4f23 @DizzyEgg @mazx @Clixu @CancerLight
@Trzpiot @przeor22 @DIO_ @spierredolada @NiebieskiGroszek @Hollaholla @KontrastWykop @guex
@Cybek-Marian @Sierzant_Stuleja @djavulen @Another_One @paw4da @zycietokuj @mieszkamzmamusia
@BigSmoke01 @spermiagen @regal20 @SmutnyKot @NzeroZeroB @nieplodnyprzegryw @XkemotX @sad_pepe
@DziewczynaChaos @Deerida @Ehhhhhhh @jajecznicaZ5Jaj @om9k @Sinti @exastronaut @Diels_Alder
@Rzewliwy_wykolejeniec @GreatestLoser @spermiagen @Austriacki_akwarelista @DariuszGnatowski
@kompanko @Kondzio11121555 @vanilla_candle @Agaress @Piottix @PozytywnyWariat @Oli_Wier
@anonanonimowy321 @Anty_bialorycerzyk @LRF1000W @Umeraczyk @Nigrum @Baleburg @Mystoo
@michau507 @Zielonka696969 @shymon-kardash @Gryfindor213 @Greenvidia @pin_asinum @Dawid96 @Sadder_Pepe @EgzeQTroll @Minister_Vulva @ramzes8811 @Blackpill_RAW
@XX48Fb @elf_pszeniczny @karo_lka @niepanimaju @TouchMyTralala @Student_AWAS @polskipolaczek
@piotr-roladynski @AlojzyKoniowal @CZARNYCZAREK @maminternetnapegasusie @la_brehm @dobrepicko
@Paula_Pi @zabkakapka @Ascor_ @Shakyor @Spartaczony @musztarda_francuska @Pepos_Autismos @Profanumopus
@Piwniczny_haker @jaxor @mieczyslaw-waclaw-panasonic @CarPaintSprayer @LDAR @SlodkiSarmata
@Eattrashdiefast
Mescuda - Chciałem oznajmić że właśnie napisałem 13 000 wpis. Chciałbym podziękować w...

źródło: comment_1587661025u2UOteJZzK9wUxN2iB659y.jpg

Pobierz
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Mescuda staram się zmieniać życzonka, ale nie dajesz mi czasu, bo co chwila rocznica (ʘʘ)

Weź się za siebie, bo jak nie to spędzisz życie na wsi el pariaso :)
  • Odpowiedz