Wpis z mikrobloga

Baba zrobiła jagodzianki z kremową chmurką - wykopek chce ją ukamienować xD

Wykopek zwalił se pod pierzyną - PODZIWIAJCIE MNIE!

Ja to już nie wiem, co tym sfrustrowanym chłopakom może pomóc. xD Jednocześnie się nie dziwię, że kobiety są wybredne skoro na rynku knura roi się od studentów redpilaków z jutuba - posucha.

Przecież klasyczny frustrat wykopek nie ma szans z Hiszpanem z akordeonem, nawet jeśliby miał handicap w postaci miliona na koncie i apartamentowca 20m² na Mokotowie. xD

#logikaniebieskichpaskow #niebieskiepaski #rozowepaski #bekazrozowychpaskow
PiccoloColo - Baba zrobiła jagodzianki z kremową chmurką - wykopek chce ją ukamienowa...

źródło: temp_file5190581872935226673

Pobierz
  • 67
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 9
@FrasierCrane Ja to widzę trochę inaczej. Laska może i jest uwikłana w trendy i kreuje swój świat przez pryzmat społecznościówek, ale tacy jak ten wykopek to okaz wcale nie rzadszy, a do tego naskskuje na ludzi, którzy takich jak on mają w dupie. Takich wykopków mijasz na ulicy, a babkę możesz zablokować i zapomnieć.
  • Odpowiedz
@FrasierCrane aha… co dokładnie o niej mówią te kolorowe włosy? XD chciałbym mieć zdolność poznawania ludzi, ich historii i charakteru po kolorze włosów
  • Odpowiedz
@PiccoloColo: z nią jest imba, że jak Wersow ma młodą widownie, dzieci i nastolatki. I jak Wersow się głodzi. Gdy teraz jest moda by sylwetkę robić na siłowni i fit życie, a nie anoreksję. To czasy słusznie minione, a ona znów to promuje swoją osobą. Plus X operacji plastycznych jak Wersow.
  • Odpowiedz
@PiccoloColo: ja też nie wiem o co mu chodzi, nie wnikam nawet. O niej usłyszałem od dziewczyny, że te 10 lat temu była moda na anoreksję, może nawet subkultura. Jak dziś na powieszenie ust by dołączyć do klubu glonojada. A ta influ to taki powrót do tamtych czasów. I sprzeczność do dzisiejszego mody by robić sylwetkę na siłowni.
  • Odpowiedz
  • 2
@PiccoloColo Chłop to frustrat, bo czepia się wyglądu innych ludzi w internecie ale jaki to ma związek z Hiszpanem z akordeonem? Rodaczki na takich lecą, bo mają egzotyczne geny i jakoś im nie przeszkadza mizoginia i brak higieny u Turków, czy innych Pakistańczyków xD
  • Odpowiedz
  • 10
@Dlkvv Dolewam oliwy do ognia, czyli wykopu, który stał się odzwierciedleniem kafeterii dla chłopów, a pewnie jeszcze znacznie gorzej. ( ͡º ͜ʖ͡º)
Po prostu gardzę ludźmi, którzy źdźbło w oku innych dostrzegają, ale belki w swoim już nie.
  • Odpowiedz