Wpis z mikrobloga

@trzydrzwiowypentaptyk: moim zdaniem jest na świecie pełno budynków tak ogromnych i wyglądają przekozacko. Tutaj to wyszło kupiasto i tyle. A do tego jak doda się śmieszną ilość miejsc parkingowych na tak ogromny budynek to już całkowicie odlecieli. Kupa gówna. Uważam, ze mogło wyjść to dużo lepiej i być pięknym punktem Krakowa. Nie wyszło.
@bartez_94: Na szczęście to tylko Twoje zdanie. A co do miejsc parkingowych to może przytoczysz porównania z tymi pozostałymi tak ogromnymi przekozackimi budynkami. Szczerze to sam jestem ciekaw, ale mam takie przeczucie graniczące z pewnością i stawiałbym dolary przeciw orzechom, że większość podobnych obiektów na Manhattanie czy Canary Wharf będzie miało ich mniej liczbowo, a już niemal na pewno znacznie mniej patrząc proporcjonalnie do powierzchni użytkowej.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@krzesimir: ciekawe czy ktoś w tym kraju kiedyś wyjmie kija z dupy na tyle, żeby taki twór nazwać zgodnie z urban dykszjonary: Szkieletor Tower.( ͡º ͜ʖ͡º) a nie jakieś junajted love for your korporejszyn tower czy inne #!$%@? osiedla kwadry księżycowej.

@InspektorDupa: pełna zgoda. Zamiast spróbować się wyróżnić i robić taki "rebel" wizerunek to znów powstało coś bez jaj ci wyróżnia tylko wysokość. Skoro musi
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bartez_94: Na szczęście to tylko Twoje zdanie. A co do miejsc parkingowych to może przytoczysz porównania z tymi pozostałymi tak ogromnymi przekozackimi budynkami. Szczerze to sam jestem ciekaw, ale mam takie przeczucie graniczące z pewnością i stawiałbym dolary przeciw orzechom, że większość podobnych obiektów na Manhattanie czy Canary Wharf będzie miało ich mniej liczbowo, a już niemal na pewno znacznie mniej patrząc proporcjonalnie do powierzchni użytkowej.

@krzesimir: co ty #!$%@?
@krzesimir: nie wiem czy to będize mimo wszystko dobre porównanie nawet jak tam wyjdzie dużo mniej miejsc bo wszędzie jeździ metro. U nas komunikacja dupy nie urywa, więc robienie i nawet jeżeli to będzie europejskie czy światowe jest bez sensu i tych miejsc powinno być co najmniej kilka razy tyle co zrobili.
@FrasierCrane: Pytanie było konkretnie o miejsca parkingowe bo do tego się akurat @bartez_94 doczepił.

A jeśli chodzi o komunikację publiczną to akurat Szkieletor stoi przy najlepiej skomunikowanym węźle w Krakowie, w odległości 600m od Dworca Głównego. Większość biurowców londyńskiego City nie ma takiego luksusu. To że tę komunikację w Krakowie czekają jeszcze mocne wyzwania to inna sprawa.
@krzesimir: ale co mnie obchodzi ile tamci maja miejsc i co ja mam ci to sprawdzac? Uwazam, ze na obecne warunki w Krakowie jest to smiech na sali i problem dla pracujacych w tym biurze. A ludzi bedzie tam ogromna ilosc.
Wystarczy wziąć ABB, które jest obok jaki jest tam problem. Miejsce prawie to samo.
@bartez_94: To że się do innych porównujesz że lepsi, a teraz że co Cię to obchodzi. Podajesz argumenty to konkretnie a nie z dupy, bez danych to powinny wrócić tam skąd wyszły xD

Przynajmniej co do jednego jesteśmy zgodni - to będzie problem ludzi tam pracujących, nie mój, nie Twój.
Ale właśnie przez niewielką ilość miejsc parkingowych to nie spowoduje większych w okolicy korków, a to już dla mnie na plus
@krzesimir: Tylko stwierdziłem, że jest pełno budowli na świecie, które wyglądaja super, a ten mi się nie podoba. Tylko to stwierdziłem.
Ludzie sobie poradzą bo muszą, a to że wpłynie to na ich negatywne nastawienie i #!$%@? to już nieistotne ;)
@bartez_94: To niech zmienią pracę, wezmą kredyt. Po co się pchali do Szkieletora xD

A tak serio to zobaczymy co się stanie po otwarciu i pełnym obsadzeniu (czyli nieprędko), niemniej mam przeczucie że katastrofy nie będzie.