Wpis z mikrobloga

@karnom: imo reakcja wtórnego tez jest ale trochę inna, pojawiło się sporo mieszkań w ofertach których próżno było szukać przed kryzysem. W moich widełkach cenowych gdzie do tej pory na wtórnym w Warszawie pojawiała mi się wyłącznie Białołęka, Praga czy Wawer zaczęły jak grzyby po deszczy wyrastać mieszkania z Mokotowa, Woli czy nawet Żoliborza.
@d4rkvn: rynek wtórny ma większą bezwładność niż rynek pierwotny, więc na spadki trzeba jeszcze poczekać.
We Wrocławiu na wtórnym także zaczęły się pojawiać mieszkania, których przed kryzysem praktycznie nie było.

No i cały czas płynie rzeka kawalerek po 10-12k, często w starym budownictwie lekko przypudrowane, naprawdę nie wiem kto w obecnym czasie będzie to kupował w takich cenach, a tego jest zatrzęsienie i oferta wciąż rośnie. Tutaj widzę największy potencjał na
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@murdoc: ja to czekam aż się skończy bańka o nazwie demokracja i będzie można legitnie kogoś napaść i zagrabic mieszkanie za darmo. Prawo silniejszego to jest prawdziwy rynek a nie jakieś tam sztucznie wykreowana ochrona słabeuszy