Wpis z mikrobloga

Wytrenowałem sztuczną inteligencję aby przewidywała jak zachowają się akcję danej firmy z dokładnością co do godziny.
Robiłem wstępne testy i program ma 90% poprawności.
Dzisiaj koło 20:00 wrzucę prognozę akcji kilku firm. Zawołam plusujących. A same firmy wybiorę z komentarzy. Zobaczymy czy się sprawdzą :D

#gielda #programowanie #biznes #pieniadze #przemyslenia #finanse #gospodarka #ekonomia
  • 86
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@GienekZFabrykiOkienek: No oczywiście że tak, od tego chociażby jest zmienna trendu w tych modelach. Jeżeli udało ci się rozwiązać ten problem w długoterminowych modelach to szanuję i gratuluję z góry nagrody nobla, ale coś mi się widzi że ładnie zmyślasz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Tak w 2020 nikt na Wall Street nie ma takiego programu bo te wszystkie analizy r---------a dowolny losowy news, ale wykop ma xD

Dajesz TOP 10 największych banków w USA na 60 dni to zobaczysz że c---a warty jest ten program.


@KochanekAdmina: Ostatnio na giełde nie działają żadne newsy.
  • Odpowiedz
Tak w 2020 nikt na Wall Street nie ma takiego programu bo te wszystkie analizy r---------a dowolny losowy news, ale wykop ma xD


@KochanekAdmina: nieważne, co zrobisz, zawsze znajdzie się azjatyckie dziecko, które zrobi to lepiej i wykopek, który cię wyśmieje XD
  • Odpowiedz
@fancypantz: Akurat każdy kto posiedział na giełdzie dłużej niż 15 minut i ma intelekt większy niż ten 15 latka wie że wszelkie analizy techniczne oparte na rysowaniu różnych kresek i przewidywaniu przeszłości patrząc na przeszłośc ma mniej więcej tyle sensu co prowadzenie samochodu patrząc tylko w lusterko wsteczne.
  • Odpowiedz