Wpis z mikrobloga

@MasterOf8: Tak w 2020 nikt na Wall Street nie ma takiego programu bo te wszystkie analizy #!$%@? dowolny losowy news, ale wykop ma xD

Dajesz TOP 10 największych banków w USA na 60 dni to zobaczysz że #!$%@? warty jest ten program.
  • Odpowiedz
@KochanekAdmina Prognozy na 60dni w przód ciężko zrobić bo jest zbyt wiele zmiennych. Nie mówię, że to niemożliwe ale na pewno niemożliwe dla osoby która nie jest jakimś hiper turbo wymiataczem.
Jednak prognozy godzinowe myślę, że masa osób ma i korzysta ;)
  • Odpowiedz
Prognozy na 60dni w przód ciężko zrobić bo jest zbyt wiele zmiennych. Nie mówię, że to niemożliwe ale na pewno niemożliwe dla osoby która nie jest jakimś hiper turbo wymiataczem.

Jednak prognozy godzinowe myślę, że masa osób ma i korzysta ;)


@MasterOf8: Chodzi mi o twój wynik w ciągu 60 dni. Interwał to sobie możesz robić co minute. Daj podsumowanie po dłuższym okresie ile weszło pozycji, a ile się #!$%@?ło
  • Odpowiedz
@MasterOf8: w sumie to prognozowaniem szeregów czasowych się zajmuje ekonometria i wiele sztucznej inteligencji tam nie potrzeba, ale jestem ciekaw jakie było twoje podejście
  • Odpowiedz
@MasterOf8: o, robiłem takie cuda na studiach 15 lat temu, jak jeszcze nikt nie używał pojęć typu machine learning. A byłem jednym z wielu, wszyscy z tym samym rezultatem xD
  • Odpowiedz