Wpis z mikrobloga

@anita-guzik: tez pisze z laskami na dz, czemu mialabys mu tego zabraniac jesli do niczego miedzy nimi nie dochodzi. Skoro jestescie malzenstwem to normalne ze po x latach jednej i tej samej partnerki mu sie znudzilo
  • Odpowiedz
@anita-guzik: no dobra, ale to tak jak z samochodem. Po x-xx latach jazdy jednym i tym samym można przejść się do salonu i popatrzeć na nowsze modele, albo nawet zapytać o cene itp. Dopóki ich nie rucha to nic zlego, wiec postaw mu jakas granice i tyle
  • Odpowiedz
@Borsukii no dobra wiemy ze wy faceci macie zdradę w naturze z powodu zbyt małego ego ale tu Anicie trzeba dobrze poradzić, ona nie potrzebuje rad jak od nastolatka z burzą hormonów który jak sobie nie zwali co pół h to dostanie na głowę xd
  • Odpowiedz
  • 1
@trippieatplay: Z jednej strony stawiam granicę z drugiej mu nie ufam. Zawiódł mnie bo każdego dnia dawałam mu wszystko co mogłam I z chęcią bym rozwód wzięła ale mamy wspaniałe dzieci które to wszystko odczuwają i sa bardzo przywiozane . Do końca nie jestem pewna czy nie ruchał bo umawiać się umawiał i ta nie wiedzą jest chyba najgorsza. Twierdzi że nie mógł ale ostatnio kłamie szybciej niż oddycha.
  • Odpowiedz
  • 4
@Borsukii: Słuchaj mogłabym podejść do tego tak samo ale szanuje go i takich rzeczy nie robię. Dostaje zaproszenia na kawę czy nawet randkę ale nie korzystam bo k---a mam rodzinę.
  • Odpowiedz
@anita-guzik każdy chłop kłamie. To wy dzieci jeszcze macie i tak mieszkając osobno rozumiem ze są z tobą ale są jednocześnie przywiązane do niego? No to niezle tam macie xd powiedziałam ci już wyznacz granice inaczej rozwód bo będziesz ze zryta głowa cały czas chodzić, a tak to sobie nie wyobrażasz nawet ile jest dzieci które skrycie marzyły o rozwodzie rodziców bo ci się nie dogadywali. I jak to się na
  • Odpowiedz
  • 0
@trippieatplay: Szczerze mówiąc to jestem coraz bliżej tej decyzji. Chyba nie ma sensu bym w tym tkwiła dłużej. Jeszcze młoda jestem życie przedemna.Marnowac więcej czasu nie będę na kogoś kto szacunkiem mnie nie obdarzył. Dziękuję.
  • Odpowiedz
@anita-guzik dokładnie, jestes młoda i korzystaj z życia zamiast każdego dnia się zadręczać czy ten smierdziel z kimś nie pisze lub cię nie zdradza. Musisz zrozumieć ze jesteśmy tylko ludźmi i podejmowanie błędów jest w naszej naturze, wiec jak zle się dobraliscie to musisz po prostu wyciągnąć wnioski z tego związku i uczyć się na błędach, bo może gdzieś tam czeka akurat twój jedyny. Trzymaj się laska i nie daj się
  • Odpowiedz
@anita-guzik olej go.

Rozwód z orzeczeniem o jego winie i jazda.
Skoro nie mieszkacie razem to i tak dzieciaki Ty wychowujesz. Wgl to zacząłbym od bana na szpare dla niego.

Tylko będziesz mieć problem ze znalezieniem kolejnego bo większość facetów (w tym ja) traktuje dzieciate jak trędowate ale jak się nie upasłaś to sobie znajdziesz kogoś :)
  • Odpowiedz
@anita-guzik nie wiem co napisać, zje baj go, zrób mu awanturę jak ch j. Zacznie się z tym ukrywać bardziej a ty pomyślisz, że już tego nie robi. Zakładam, że zar ucha coś na boku, na pewno wróci. Faceci tak mają, większość ma jakieś grzeszki.
  • Odpowiedz