Wpis z mikrobloga

@psposki:

Ale tu z tych wyników nic nie leciało faktycznie z androgenów ten miesiąc, co w offsezonie inna sprawa. Ale w ramach nauki, zawołam @bst bo z ciekawości chciałbym powiedzieć co się dzieje z LH/FSH przy założeniu, ze ktoś biłby sam test base i czy w ogóle taka praktyka by miała sens?

Ja od siebie powiem, ze wielu klientów miało +/- podobne wyniki na ostarynie/LGD + Mk677 przykłądowo.

Znaczy od razu
  • 12
@Kasahara przy base podawanym więcej niz raz dziennie bedzie blok. Ale fsh/lh wystarczy pare tyg odbloku aby miec takie wyniki. A on tutaj nie wyglada na nabitego.
Zreszta.. Czy to koniecznie musza byc jego badania? Na karte diag mozna zrobic badania dowolnej osobie. Na papierze bedzie nazwisko i imie wlasciciela karty.
Ale raczej po prostu odblok i badanie. I tyle.
@Kasahara: 2020 ludzie nadal udowadniają naturalność po badaniach krwii w okresie około startowym xD niech mu zrobią typowe badanie na obecność substancji niedozwolonych bo taka morfologia podstawowa to jest uj a nie dowód i od dawna to wiadomo. Powtórzę jeszcze raz a propo tematu tego białego murzyna. Gościu robi kariere na swojej sylwetce. Robi dobry hajs, ma juz mega rozpoznawalność i mam wierzyć że nic nie bije żeby ruszać tą kariere