Wpis z mikrobloga

@kezioezio tak Cie to bawi? Myślisz że z kim się stykam pracując w klinice? Z hydraulikami? ( ͡º ͜ʖ͡º)

To jest właśnie wasz problem, macie bardzo ograniczony horyzont. Nie mieści wam sie w głowach że ktoś po zawodówce ma większą wiedzę niż niejeden po studiach i tak samo ktoś po zawodówce może być patusem. Ludzie są różni a wykształcenie to mały wyznacznik.
Tak samo ograniczony horyzont owocuje
@MolibdenowyTadeusz: Powiem Ci dlaczego ludzie gadają takie głupoty. Bo nikt nie przyzna się do tego, że jest głupi, albo że jego porażki życiowe są tylko i wyłącznie jego własną winą.

Dlatego matki bez wykształcenia i z gówno robotą wmawiają sobie, że dziecko to dla nich jak mistrzostwo olimpijskie i nobel w jednym, reszta nie jest ważna.

Dlatego biedni wmawiają sobie, że nie są biedni ze swojej winy, tylko dlatego, że im
@kezioezio: No tak! Przecież każdy jest taki sam i ma taki sam system wartości! To zagadnienie jest tak mało skomplikowane, że można je opisać w kilku zdaniach na jakże poważnym portalu. ;)
Mam nadzieję, że skończyłeś odpowiedni kierunek studiów by tłumaczyć innym jaki jest sens życia :)
@kezioezio: ja mam banana na twarzy jak ktoś mi mówi jak to jest ciężko na studiach, i że teraz zdanie studiów graniczy z cudem!!11 XD Studia dzisiaj kończą nawet największe dzbany, jeżeli sami nie zrezygnują to powinni sobie spokojnie poradzić. Nie zliczę dzbanów z przeróżnych kierunków, których poznałem przez cały okres studiowania, także nie, studia to żaden wyznacznik.
ja mam banana na twarzy jak ktoś mi mówi jak to jest ciężko na studiach, i że teraz zdanie studiów graniczy z cudem!!11 XD Studia dzisiaj kończą nawet największe dzbany, jeżeli sami nie zrezygnują to powinni sobie spokojnie poradzić


@teofil-fiutt: Skoro studia kończą nawet największe dzbany, to ci którzy ich nie mają to są dzbany x2? A na tych, którzy nie mają matury, nie ma nawet słowa wyrażającego głupotę? XD
Gdybyś miał dwie grupy ludzi, jedna która skończyła UW a druga która nie skończyła studiów. To masz dużo większe prawdopodobieństwo że tłuka znajdziesz w grupie osób które studiów nie skończyły.

@LazyInitializationException: Myślę, że to prawda, ale i @MolibdenowyTadeusz ma sporo racji w kontekście tego obrazka... Otóż jak już spotkamy „tłuka”, to taki tłuk bez studiów zwykle swoich ograniczeń jest świadomy; natomiast tłuk po studiach zwykle ma zawyżone mniemanie o sobie, co