Wpis z mikrobloga

  • 0
Tyle zwierząt z kamerkami w tej polszy, że sam bym się bał.


@serek_heterogenizowany: to po doświadczeniach z Polski kupiłem pierwszą kamerę. Teraz mam w aucie nawet dwie (przód i tył) ( ͡° ͜ʖ ͡°)

czemu 5 a nie 3?


@hans-olo-olo: jeśli pytasz o trasę to tak mi wyznaczyło google maps, muszę zahaczyć Poznań po drodze

Dobrze Ci sie zyje w UK?


@danielnieobajtek: dobrze, nie narzekam
@Atreyu: wyjdzie wiecej niz 24h. Nie wiem po co do biauka jedziesz ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale ja bym olał poznań i te jego koziołki tylko leciał na wroclaw. Autostrada za free i mozna śmiało pocinac po 200 na 4 w niemczech, pozniej za Bad Hersfeld kierunek na dortmund-duisburg, antwerpia - gandwa - calais. Prawie do niemiec ma kilka idealnie prostych dróg.
@Atreyu: kierowcy w niemczech to jedni z najgorszych w europie wedlug mnie, polacy jezdza jak debile i agresywnie ale przynajmniej ruch jakos idzie do przodu i jest w miare płynnie I POLACY MIMO WSZYSTKO NAUCZYLI SIE PO LATACH JAZDY NA ZAMEK. Niemcy od 2/3 lat zaczeli jezdzic po podniesieniu mandatow jak totalne #!$%@?, nie patrza na znaki, ignoruja doslownie wszystko a szczegolnie pierwszenstwo, jazde na zamek i zmiany pasa. Lusterka mozesz
ozniej za Bad Hersfeld kierunek na dortmund-duisburg


@pomozwsprawie: jak pocisnie dwojka do konca to bedzie ok, schody zaczynaj sie w ruhrpott gdzie ostatnio wpadli na pomysl przbudowy kilku najwazniejszych odcinkow, paralizujac ruch w calym rejonie
@bruhh: To że ruch w Polsce "jakos idzie do przodu i jest w miare płynnie" nie jest usprawiedliwieniem dla polskich kierowców. W przeważającej części na drodze mijają nas nieodpowiedzialni imbecyle, ryzykujący swoim życiem i życiem innych żeby zyskać 10 sekund , siędzący ci na duupie tylko dlatego, że jedziesz zgodnie z przepisami. Gdyby to ode mnie zależało, byłbym za wprowadzeniem tak drakońskich kar dla piratów drogowych, rzędu kilkudziesięciu tysięcy złotych i
To że ruch w Polsce "jakos idzie do przodu i jest w miare płynnie" nie jest usprawiedliwieniem dla polskich kierowców


@Mddzms99: oczywiscie, ze nie jest usprawiedliwieniem, to bylo tylko porownanie do sierot jezdzacych w niemczech

W przeważającej części na drodze mijają nas nieodpowiedzialni imbecyle, ryzykujący swoim życiem i życiem innych żeby zyskać 10 sekund


@Mddzms99: czesto jezdze tez po polsce i zalezy w sumie od regionu, w wielkopolsce gdzie sie