Wpis z mikrobloga

@MolibdenowyTadeusz: @LazyInitializationException:

Ja też byłem nazywany tłukiem po Politechnice Wrocławskiej bo się odezwałem, że auto poskładane z dwóch zmasakrowanych po wypadku nie będzie tak bezpieczne jak bezwypadkowe ( ͡° ͜ʖ ͡°)

"Hurr durr jeżdżę takim 5 lat i bardzo dobrze jeździ! Na tych studiach ci profesurowie takich głupot uczą bo całe życie w książkach i życia nie znają!"
nie mam pojęcia z kim wy się stykacie ale większość moich znajomych jest vez studiów i ostatnie co bym mógł o nich powiedzieć to to że są głupi :)


@MolibdenowyTadeusz: Widocznie nie spotykasz się z mądrzejszymi od nich, dlatego wydaje ci się, że są mądrzy XDD

Może to tylko ja tak mam, ale jak słyszę, że ktoś mówi, że kiedyś to była edukacja, a tero to studia z palcem w dupie
Gdybyś miał dwie grupy ludzi, jedna która skończyła UW a druga która nie skończyła studiów. To masz dużo większe prawdopodobieństwo że tłuka znajdziesz w grupie osób które studiów nie skończyły.


@LazyInitializationException:

Racja

Ale druga strona medalu jest taka ze osoba która będzie najwiecej zarabiała to będzie ten tłuk z drugiej grupy
Który w gimnazjum wyjechał do Islandii i zarabia 30kola miesięcznie na kutrze rybackim