Wpis z mikrobloga

  • 205
Witam kolejowe świry i resztę wypoku, chciałbym wam dzisiaj zaprezentować jednostkę EN57-1225, jest to bardzo ciekawy "kibelek" ponieważ jest to jedyny mi znany, który posiadał przedział z pierwszą klasą. Fotele które tam są mimo swojego wieku są wygodniejsze od tych w Intercity, niestety jednostka nie jest już w ruchu, stoi dostawiona na bocznicę i prawdopodobnie skończy jako żyletki.

#kolej #100twarzykolejarzy
Ryzu17 - Witam kolejowe świry i resztę wypoku, chciałbym wam dzisiaj zaprezentować je...

źródło: comment_15813968742Misa6L2BP5bx57ocCsNoS.jpg

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@sylwke3100 a nawet nie wiem, ja słyszałem tylko o tym słyszałem i akurat miałem szczęście, bo stoi u mnie na zakładzie więc udało mi się go pozwiedzać
  • Odpowiedz
niestety jednostka nie jest już w ruchu, stoi dostawiona na bocznicę i prawdopodobnie skończy jako żyletki.


@Ryzu17: yyyyy, nie? Jeździ czasami w PolRegio trasa Wrocław Główny - Ścinawa/Głogów/Zielona Góra
  • Odpowiedz
via Android
  • 3
@Veno86-grze rozwawiałem z brygadzistą to mówił że od 2017 stoi, środek wygląda ja bardzo dawno nie używany, w szafie niskiego napięcia nie ma praktycznie nic, wszystko co jeszcze działało zostało wyciągnięte
  • Odpowiedz