Wpis z mikrobloga

@soundboy: przecież nie wydupczysz sekretarki w Piasecznie pod Warszawą, nie pokażesz znajomym że kochasz góry, nie zrobisz fotki na insta z weekendowego wypadu do zakopca gdzie jeździ co tydzień każdy normalny polak. A już na pewno nie napiszesz że ten pączek był #!$%@?, nie napiszesz bo zapłaciłeś za niego 10zł i wyjdziesz na debila który przepłaca za kawałek ciasta który jest identyczny jak ten w lidlu. Nie i #!$%@? stać cię,
W Auschwitz Birkenau, sprzedają donuty z biedronki która jest oddalona o 500m, za 17zł za sztukę. Ale to jest nic, można też kupić jabłko za 7zł
#!$%@? ale wy tu boldupicie. To jest zdjęcie z Krupowek, z samego centrum Zakopanego, cukiernia utrzymuje się już parę lat. Akurat byłem tam tydzień temu i przy szybie "ludzie" robili zdjęcia tych cen żeby potem wrzucić mirasom w goronce albo na inne kwejki. Pomyśl cię zatem ile kosztuje wynajęcie lokalu o powierzchni 200-300 metrów na Krupówkach? Ile tam trzeba zapłacić pracownikowni? Jak skalkulujecie koszty działalności w takim miejscu to sami policzycie że
@soundboy: ból dupy o ścisłe centrum Krupówek, z lokalu starającego się być prestiżowym, lol
@samuraj24: od przynajmniej kilku lat to są góralskie praliny.
@Kutacz_2000: dokładnie. Jak rozmawiałem z gościem wynajmującym lokal na Krupówkach, za sam wynajem dawał 20k 2 lata temu. Doliczyć do tego trzeba obsługę, opłaty i produkty.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@soundboy: czasem mam wrażenie, że jeżdżę do innego Zakopanego. Zawsze poza sezonem, a na krupówkach obiad za 15-20zł, nocleg za 40, kawa za dychę ¯\_(ツ)_/¯
@soundboy: To jest z cukierni należącej do jednych z najbogatszych ludzi działających na terenie Zakopanego. Ogólnie wiedzą co robią, ustanawiając taka cenę.

Osobiście uważam że bardzo dobrze robią, bo skoro ludzie dalej przyjeżdżają do tego miasta, pomimo że prawie nikt się nie stara żeby było tu cywilizowanie, a cały ruch jest tutaj z tradycji i ogólnego rozpędu. To dlaczego by nie sprzedawać w chorych cenach zwyczajnych produktów, skoro ludzie wciąż masowo
Pobierz HulajDuszaToLipa - @soundboy: To jest z cukierni należącej do jednych z najbogatszych...
źródło: comment_1581227194TEVhLsKHyRgOt20VAYdUfB.jpg