Wpis z mikrobloga

Dzisiaj nowa "fala" Wyciskanie z gumami 165kg 10x3. Na nagraniu kilka serii tylko, bo nie widzę sensu wrzucania wszystkich 10 :P

Za szybki jestem :D I już wiem skąd mam zły nawyk puszczania napięcia na dole... od wyciskań z gumami. Pauzy rozwiązują sprawę, chociaż czasem zapominam ich zrobić xD

Co tu dużo gadać czuję naprawdę ogromny przypływ sił :) Z drugiej jednak strony niesamowite zmęczenie i bolesność całego ciała. Pomimo tego zmęczenia mam zamiar sprawdzić 1RM w zwykłych bojach w najbliższym czasie żeby po prostu wiedzieć na czym stoję... jeśli chodzi o wyciskanie to każdy wynik będzie rekordem, bo tym chwytem i z pauzą jeszcze nigdy nie robiłem :)
Po prostu wynik jest drugorzędny obecnie, chodzi o to żebym miał punkt odniesienia na resztę roku. To samo z siadami, pomimo że eksperymentuje ze sprzętem/gaciami (dół stroju do siadów) muszę sprawdzić na czym stoję w RAW siadzie, bo zupełnie nie mam pojęcia.
Ciąg też sprawdzę ale za jakieś ~3-4tygodnie.

Dzisiejszy trening
Pause Bench vs Bands 10x3 165kg
Wide grip bench 2x15
Vgrip Lat pulldown 5x10
Facepull - 5x10
Band triceps 3x30
Biceps curls 3x12

#strongaf #silownia #mirkokoksy #mikrokoksy #pokazforme a właściwie #pokazbebech
IntruderXXL - Dzisiaj nowa "fala" Wyciskanie z gumami 165kg 10x3. Na nagraniu kilka s...
  • 79
@Darksed: @Kasahara: @IntruderXXL: panowie, wszyscy tak samo mądrze mówicie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale kolega Darksed ma faktyczne doświadczenie z zawodów, do pauzy dochodzi tam kilka innych czynników zapewne. Zatem warto wziąć pod uwagę, co pisze.

A z tą pauza na komendę, co kolega @DywanTv wspomina, to bardzo dobre ćwiczenie przed startami. To jest super fajna uwaga przecież. I pewnie każda ciężka serie należałoby tak
Nie bądź #!$%@? już hipokrytą xDD Sam kiedyś trenowałeś jak gówno a teraz po 2 latach NATURALNIE 215 w wyciskaniu, ale #!$%@? nikt inny nie może, #!$%@? płatek śniegu xD


@Darksed: Jakim hipokrytą? Ja trenowałem jak gówno? Chodzi Ci o moje absolutne początki? To to była siłownia w kratkę i SW...

Nie minęły jeszcze 4 lata (w marcu dopiero minął) odkąd zacząłem trenować i postanowiłem robić ciągi i siady... robiłem wtedy
ja na jego miejscu bym sobie do schowka wkleił tą odpowiedź xD


@biamiVajs: Dlaczego? Za każdym razem pisanie tego sprawia mi wielką przyjemność, bo uświadamiam sobie ile zrobiłem w te kilka lat, oraz uświadamiam sobie ile tak naprawdę przede mną i jak wielki jest potencjał. Nie musiałbym zmieniać nic, tylko dodać koks i już bym miał swoje ~1000kg, byłbym klasę wyżej.
@Darksed: Ja nie mogę się udzielać bo mam za mały total xD zreszta jak dla mnie to i na żywo i na wykop kropka pl zawsze normalnie pisałeś, bez różnicy czy się zgadzaliśmy czy nie ¯_(ツ)_/¯