Wpis z mikrobloga

Dzisiaj nowa "fala" Wyciskanie z gumami 165kg 10x3. Na nagraniu kilka serii tylko, bo nie widzę sensu wrzucania wszystkich 10 :P

Za szybki jestem :D I już wiem skąd mam zły nawyk puszczania napięcia na dole... od wyciskań z gumami. Pauzy rozwiązują sprawę, chociaż czasem zapominam ich zrobić xD

Co tu dużo gadać czuję naprawdę ogromny przypływ sił :) Z drugiej jednak strony niesamowite zmęczenie i bolesność całego ciała. Pomimo tego zmęczenia mam zamiar sprawdzić 1RM w zwykłych bojach w najbliższym czasie żeby po prostu wiedzieć na czym stoję... jeśli chodzi o wyciskanie to każdy wynik będzie rekordem, bo tym chwytem i z pauzą jeszcze nigdy nie robiłem :)
Po prostu wynik jest drugorzędny obecnie, chodzi o to żebym miał punkt odniesienia na resztę roku. To samo z siadami, pomimo że eksperymentuje ze sprzętem/gaciami (dół stroju do siadów) muszę sprawdzić na czym stoję w RAW siadzie, bo zupełnie nie mam pojęcia.
Ciąg też sprawdzę ale za jakieś ~3-4tygodnie.

Dzisiejszy trening
Pause Bench vs Bands 10x3 165kg
Wide grip bench 2x15
Vgrip Lat pulldown 5x10
Facepull - 5x10
Band triceps 3x30
Biceps curls 3x12

#strongaf #silownia #mirkokoksy #mikrokoksy #pokazforme a właściwie #pokazbebech
IntruderXXL - Dzisiaj nowa "fala" Wyciskanie z gumami 165kg 10x3. Na nagraniu kilka s...
  • 79
  • Odpowiedz
@Darksed: xD sorry Darksed, ale Ty to masz bardziej #!$%@? juz ego od intrudera, który oczywiście też takowe ma xD.

Oglądałem dużo snapów (nie wiem czy tak to się nazywa - chodzi o te materiały co znikają po 24 h z ligi na IG zawodników) większość pauz była jak powyższa i na lepszych i na gorszych wynikach. Bardzo mitologizujesz wszystko. Tak samo jak z siadami jesteś wojownikiem ATG, a nie
  • Odpowiedz
Przecież u niego widać że nie ma żadnego zachwiania, wtapiania czy czegokolwiek innego co mogłoby spowodować przedłużenie pauzy.


@Darksed: Sorry ale kwestionowałbym to na powyższym filmiku... jeżeli to jest świetna pauza... to robię jeszcze lepiej pauzy :)

Poza tym robisz pauze z gumą z czego wychodzi że na dole masz 20% cieżaru mniej niż na dole i przy tym piszesz że pauza u ciebie to coś łątwego i nie zmienia wyniku xD No a jak ma zmieniać skoro na górze masz 22?.5 a na dole 180kg
IntruderXXL - > Przecież u niego widać że nie ma żadnego zachwiania, wtapiania czy cz...
  • Odpowiedz
@Kasahara: xDDDDD
Co do tego z tym ego i 2/3 siadu to mogę się zgodzić ( ͡° ͜ʖ ͡°) niestety reszta to ból dupy o to że nie zawsze się z Wami zgadzam xD Ciężko się z kimś zgodzić jak jest fanatykiem i ma za wyznawcę borsuka xD Co niby mitologizuje? To że nie jestem zwolennikiem sprzężonej w trójboju? To że pełny przysiad jest prawidłowym wzorcem
  • Odpowiedz
@Darksed:

I tak jak piszesz, jesteś normikiem który bawi się w trójbój więc doświadczenie z tym sportem masz niewielkie i przy tym zostańmy xD


Zostańmy przy tym, że też bawiąc się i będąc genetyczną #!$%@?ą mam naturalnie większy total niz Ty przed wejściem na SAA, więc aż tak mnie nie skreślaj ( ͡° ͜ʖ ͡°) "może #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°)"
  • Odpowiedz
@Kasahara: Też mi wyczyn pokonać 18-latka ważącego wtedy ok 90kg i trenującego bro splitem. Powód do dumy, mając 30+ lat i więcej przetrenowanych niż ja wtedy, a nadal 140 na klatę nie pójdzie( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Darksed: a to moja wina jak trenowałeś? Lub moja wina, ze masz co 2 msc teraz kontuzje? Wiedza to też jeden z elementów tego "sportu", widocznie ma ten moment mam wiekszą niż Ty na ówczesny moment ( ͡° ͜ʖ ͡°), nie zaczynałeś 20 lat temu, żeby nie było reddita, dostępu do informacji, PDFów
  • Odpowiedz
@DywanTv: @Darksed: specjalistą nie jestem, ale jak sobie patrzę open powerlfiting to wielu najlepszych to jednak zaczynało nawet w wieku 14 lat startować, a nie +30 wstając z kompa. Bardziej to plus dla Was, że nie jesteście starymi dziadami z dzieckami i macie/mieliście hormony w normie jak i największy potencjał do hipertrofii (co pokazują badania)
  • Odpowiedz
@IntruderXXL: jakieś plany startowe w tym roku?
tylko wynik na zawodach może uciszyć hejterów
ja wiem, że puchary z tektury i dyplomy i tylko największy total na świecie się liczy, ale nie wiesz na czym stoisz, dopóki nie wystartujesz
  • Odpowiedz
@Kasahara: To zart. Przynajmniej z mojej strony ( ͡º ͜ʖ͡º) Nie ma co wszystkiego w internecie brac tak na powaznie. Jak ktos na sile sie musi z innymi w internecie porownywac w 100% powaznie to traktujac, to ma problem ze soba. Wyluuzj mordo.
  • Odpowiedz
@Darksed: dla uzupełnienia ja 2,5 roku pierwsze to byłem u czerwa robiąc BADYBILTINK w którym stałem się bestia z 69 kg wagi włąsnej xD robiłem np. 100-300 repów na łydki x2 w tygodniu i inne "heheszkowe" sprawy xD każdy jakoś zaczynał, ale to jest każdego droga, każdego wybór i nie ma co się tym tłumaczyć cokolwiek.
  • Odpowiedz
Jakieś plany startowe w tym roku?

tylko wynik na zawodach może uciszyć hejterów

ja wiem, że puchary z tektury i dyplomy i tylko największy total na świecie się liczy, ale nie wiesz na czym stoisz, dopóki nie wystartujesz


@151346136: Tak jak pisałem w podsumowaniu, na ten rok żadnych startów nie planuje. i z tym że wystartowanie uciszy hejterów to szczerze wątpię... Bo potem usłyszę że federacja #!$%@?, że pauza za
  • Odpowiedz
@Kasahara: Co spinasz dupę xD trenowałem bo chciałem lepiej wyglądać, co akurat udało mi się zdecydowanie lepiej od Ciebie mimo braku tak ogromnej wiedzy jaką masz na ten moment xD I mimo tego że wtedy nie zależało mi na sile robiłem wyniki niewiele gorsze niż Ty zalewając się obecnie toną smalcu na wzór swojego idola. No i przez ostatnie 2 miesiące już żadnej kontuzji nie złapałem xD
  • Odpowiedz