Wpis z mikrobloga

Dzisiaj nowa "fala" Wyciskanie z gumami 165kg 10x3. Na nagraniu kilka serii tylko, bo nie widzę sensu wrzucania wszystkich 10 :P

Za szybki jestem :D I już wiem skąd mam zły nawyk puszczania napięcia na dole... od wyciskań z gumami. Pauzy rozwiązują sprawę, chociaż czasem zapominam ich zrobić xD

Co tu dużo gadać czuję naprawdę ogromny przypływ sił :) Z drugiej jednak strony niesamowite zmęczenie i bolesność całego ciała. Pomimo tego zmęczenia mam zamiar sprawdzić 1RM w zwykłych bojach w najbliższym czasie żeby po prostu wiedzieć na czym stoję... jeśli chodzi o wyciskanie to każdy wynik będzie rekordem, bo tym chwytem i z pauzą jeszcze nigdy nie robiłem :)
Po prostu wynik jest drugorzędny obecnie, chodzi o to żebym miał punkt odniesienia na resztę roku. To samo z siadami, pomimo że eksperymentuje ze sprzętem/gaciami (dół stroju do siadów) muszę sprawdzić na czym stoję w RAW siadzie, bo zupełnie nie mam pojęcia.
Ciąg też sprawdzę ale za jakieś ~3-4tygodnie.

Dzisiejszy trening
Pause Bench vs Bands 10x3 165kg
Wide grip bench 2x15
Vgrip Lat pulldown 5x10
Facepull - 5x10
Band triceps 3x30
Biceps curls 3x12

#strongaf #silownia #mirkokoksy #mikrokoksy #pokazforme a właściwie #pokazbebech
  • 79
@Darksed: jak co z tego? Przecież jak baba przed chwilą ryczałeś, że "ojojoj splitem trenowałem ojoj młody byłem" byle siebie usprawiedliwić. xD Tak samo jak cały świat jest winny Twoich kontuzji, ale nie Twoje metody treningowe xD
@Kasahara:

No i przez ostatnie 2 miesiące już żadnej kontuzji nie złapałem xD


Przepraszam. Prostuje. 3 miesiące. Zmyliło mnie to, ze niedawno był wpis, ze nie jesteś w stanie się podcierać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A co do tego że ludzie cenią moje wpisy to właśnie przez to że dykredytuje Wasze #!$%@? xD


@Darksed: Sorry ale w #!$%@? naprawdę Ciebie nikt nie przebije. Przypomnę jeden z lepszych "kawałków"

Wyciskałeś jak pisałeś 140kg, Wszedłeś na bombę bo jak pisałeś nie chciałeś czekać wieczność na wyniki, i chciałeś szybciej robić wyniki... i po 4 LATACH NA BOMBIE wycisnąłeś, 220kg
a potem napisałeś że bez tej bomby... to byś