Wpis z mikrobloga

Dzisiaj nowa "fala" Wyciskanie z gumami 165kg 10x3. Na nagraniu kilka serii tylko, bo nie widzę sensu wrzucania wszystkich 10 :P

Za szybki jestem :D I już wiem skąd mam zły nawyk puszczania napięcia na dole... od wyciskań z gumami. Pauzy rozwiązują sprawę, chociaż czasem zapominam ich zrobić xD

Co tu dużo gadać czuję naprawdę ogromny przypływ sił :) Z drugiej jednak strony niesamowite zmęczenie i bolesność całego ciała. Pomimo tego zmęczenia mam zamiar sprawdzić 1RM w zwykłych bojach w najbliższym czasie żeby po prostu wiedzieć na czym stoję... jeśli chodzi o wyciskanie to każdy wynik będzie rekordem, bo tym chwytem i z pauzą jeszcze nigdy nie robiłem :)
Po prostu wynik jest drugorzędny obecnie, chodzi o to żebym miał punkt odniesienia na resztę roku. To samo z siadami, pomimo że eksperymentuje ze sprzętem/gaciami (dół stroju do siadów) muszę sprawdzić na czym stoję w RAW siadzie, bo zupełnie nie mam pojęcia.
Ciąg też sprawdzę ale za jakieś ~3-4tygodnie.

Dzisiejszy trening
Pause Bench vs Bands 10x3 165kg
Wide grip bench 2x15
Vgrip Lat pulldown 5x10
Facepull - 5x10
Band triceps 3x30
Biceps curls 3x12

#strongaf #silownia #mirkokoksy #mikrokoksy #pokazforme a właściwie #pokazbebech
IntruderXXL - Dzisiaj nowa "fala" Wyciskanie z gumami 165kg 10x3. Na nagraniu kilka s...
  • 79
@IntruderXXL:

już wiem skąd mam zły nawyk puszczania napięcia na dole... od wyciskań z gumami. Pauzy rozwiązują sprawę, chociaż czasem zapominam ich zrobić xD


( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
@IntruderXXL: Jak chcesz sprawdzic serio wyciskanie z pauza, to ogarnij kogos, kto Ci da komende. To jest zupelnie inne wyciskanie, niz kiedy samemu sie decyduje. Przede wszystkim inna osoba obiektywniej oceni czas i czy sztanga jest naprawde nieruchomo. Chyba, ze te pauzy wprowadzasz niekoniecznie w kontekscie zawodow. Ale warto. Z komenda to jest prawdziwa pauza i oczekiwanie, a nie takie "ladowanie" napiecia. Przynajmniej tak mi sie wydaje.
Jak chcesz sprawdzic serio wyciskanie z pauza, to ogarnij kogos, kto Ci da komende. To jest zupelnie inne wyciskanie,


@DywanTv: xD już bez jaj ok? Komendy, potem jeszcze 23452s pauzy... Ludzie przesadzają...
@IntruderXXL: Jak chcesz sprawdzic serio wyciskanie z pauza, to ogarnij kogos, kto Ci da komende.


@DywanTv: Ile razy jeszcze mu to napiszesz? xD Jest pauza i tyle. Jak zrobi X wynik na zawodach to też pewnie ktoś będzie narzekał, że sędziowanie nie takie itd xd
. Trzeba od siebie wymagac. Sam tyle razy piszesz o etyce pracy.


@DywanTv: Ale trzeba wiedzieć co jest ważne i co ma znaczenie. Jak się jest szczerym ze sobą samym to z niczym nie ma problemów... Pisali mi tutaj że z pauzą to -10-15% do wyniku będę miał... A ja wiedziałem że pauzy to żaden problem, jak się właściwie trenuje i wyciska. I co zacząłem robić pauzy I? brak wpływu na
@Kasahara: Bo jest różnica jak ci komendę poda ziomek na treningu który nie ma doświadczenia sedziowskiego, gdy mi dziewczyna mówiła komendę to też mi nie robiło różnicy w porównaniu do zwykłej pauzy.