Wpis z mikrobloga

  • 410
Wszyscy wokół płaczą że inflacja, a ja jako menager wysokiego szczebla, mam w to #!$%@? bo korporacja opłaca mi wygodne życie..
U nas w Warszawie są takie korki, że nawet chciałbym aby benzyna była po 10 złotych. Przynajmniej biedota siedziałaby na blokach i nie paraliżowała miasta swoimi gruzami. Samochody powinny byc dla elit. Jak kogos nie stać, to nie powinien jeździć.. Kto nie chciał sie uczyć niech buja sie autobusami albo #!$%@? z buta.. Powinni jeszcze wprowadzić jakieś limity na LTE, żeby dzieciarnia nie oglądała tego netflixa i nie blokowała ruchu sieciowego. Czasami na służbowym iMac'u mam problem z połączeniem. To duży kłopot, bo musze sciągać wykresy słupkowe z serwerów FTP,  by na bieżaco przygotowywać analizy makroekonomiczne dla firmy. Nie bede wam tłumaczył za wiele bo dla was to i tak czarna magia. Nie skończyliście ekonomii i nie macie licencjata jak ja. Wczoraj skarżyłem się prezesowi że moja dwuletnia Skoda ma już milion kilometrów, dziś zajeżdzam pod biuro na Złotej, i cyk.. nowe BMW. Nawet zwracają nam za jedzenie na mieście i garnitury, dlatego stołuje się w najlepszych knajpach i ubieram w salonach Armani. Tylko praca ciężka, 10 godzin dziennie. Na szczęscie mamy bogaty pakiet socjalny i dwa razy w roku latamy na Malediwy.
Dobra, musze kończyć bo mój pager już dzwoni, a trzeba jeszcze zatankować Verve i zajechać na brunch do Sheratonu..

#pokazauto #bmw #korpo #pracbaza #pasta #heheszki #motoryzacja #warszawa #samochody
Pobierz daeun - Wszyscy wokół płaczą że inflacja, a ja jako menager wysokiego szczebla, mam w...
źródło: comment_FlpCWrIvuqs1bPcJ5R4bKXakk2vXbMo6.jpg
  • 70
@daeun: Pozdro mireczku -wiem, co czujesz :D Ja właśnie wróciłem z tygodniowego tripa z San Martino di Castrozza, byliśmy na "służbowym" wyjeździe. Rano odbębniliśmy jednogodzinne video call z Product Directorem z PL, później szybkie spotkanie w sali konferencyjnej w naszym hotelu z włoskim klientem i do wieczora jeździliśmy na nartach, a później relaks na SPA z drineczkami :D Wszystko oczywiście opłacone przez pracodawcę ;]

Po przyjeździe info, że zmieniany flotę samochodą