Wpis z mikrobloga

Okej, tak więc kontynuuję [wczorajszą akcję związaną z uszkodzeniem mojego auta poprzez wrzucenie czegoś do układu paliwowego](https://www.wykop.pl/wpis/46889299/mircy-ale-#!$%@?-akcja-xd-jeden-z-sasiadow-na-mo/).
No więc poszedłem do niego wieczorem z rękawiczkami bo brzydziłem się to dotykać gołymi rękami. Wychodzi na to, że miałem dobre przeczucie, żeby zabrać ze sobą rękawiczki. Po wyjęciu okazało się, że jednym z medykamentów są czopki. Może sąsiad już ich używał? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Drugiego niestety nie potrafię zidentyfikować - to jakaś powlekana tabletka, ale nie bardzo wiem z czym w środku. Załączam zdjęcie wyjętych leków.

Obecnie podjąłem się testu. Umieściłem te leki w dwóch osobnych szklankach do których wlałem benzynę. Zobaczymy czy się to rozpuści czy nie. Będę mógł dzięki temu ocenić jak bardzo źle mogło się skończyć to dla auta.

Następnym krokiem będzie rozwieszenie kartek z informacją nt. poszukiwanych świadków i chyba rzeczywiście zgłoszę sprawę na policję.

Dodatkowo tak jak zasugerował jeden z komentujących zakładam tag - #chorysamochodnatabletkach. Jeżeli nie chcesz być wołany/a to zaobserwuj go. Będę tam dodawał kolejne wpisy.

#mechanikasamochodowa #patologiazewsi #patologiazmiasta #bekazpodludzi #saab
ArekJ - Okej, tak więc kontynuuję wczorajszą akcję związaną z uszkodzeniem mojego aut...

źródło: comment_YurwhbMQZqzSxJMHn0TWQsj8fXdYna6E.jpg

Pobierz
  • 136
Dlaczego ten samochód nie ma zamykanego wlewu?


@xionze: Pisałem o tym w poprzednim wpisie. Ogólnie ma blokadę, ale albo została uszkodzona albo po prostu nie działała już wcześniej. Był też korek, ale został skradziony lub wyrzucony przez tego, kto wrzucił mi do baku te leki. Co ciekawe wczoraj poprosiłem znajomych, żeby sprawdzili wlewy w swoich autach z ciekawości - w nowym Focusie ST bez problemu możesz otworzyć wlew i coś tam