Wpis z mikrobloga

Okej, tak więc kontynuuję [wczorajszą akcję związaną z uszkodzeniem mojego auta poprzez wrzucenie czegoś do układu paliwowego](https://www.wykop.pl/wpis/46889299/mircy-ale-#!$%@?-akcja-xd-jeden-z-sasiadow-na-mo/).
No więc poszedłem do niego wieczorem z rękawiczkami bo brzydziłem się to dotykać gołymi rękami. Wychodzi na to, że miałem dobre przeczucie, żeby zabrać ze sobą rękawiczki. Po wyjęciu okazało się, że jednym z medykamentów są czopki. Może sąsiad już ich używał? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Drugiego niestety nie potrafię zidentyfikować - to jakaś powlekana tabletka, ale nie bardzo wiem z czym w środku. Załączam zdjęcie wyjętych leków.

Obecnie podjąłem się testu. Umieściłem te leki w dwóch osobnych szklankach do których wlałem benzynę. Zobaczymy czy się to rozpuści czy nie. Będę mógł dzięki temu ocenić jak bardzo źle mogło się skończyć to dla auta.

Następnym krokiem będzie rozwieszenie kartek z informacją nt. poszukiwanych świadków i chyba rzeczywiście zgłoszę sprawę na policję.

Dodatkowo tak jak zasugerował jeden z komentujących zakładam tag - #chorysamochodnatabletkach. Jeżeli nie chcesz być wołany/a to zaobserwuj go. Będę tam dodawał kolejne wpisy.

#mechanikasamochodowa #patologiazewsi #patologiazmiasta #bekazpodludzi #saab
Pobierz ArekJ - Okej, tak więc kontynuuję wczorajszą akcję związaną z uszkodzeniem mojego aut...
źródło: comment_YurwhbMQZqzSxJMHn0TWQsj8fXdYna6E.jpg
  • 136
@Admast: nie wiem, nie znam się. Ale wątpię - to jest malutkie i ma nieregularny kształt.

@SpalaczBenzyny: no ja myślę, że w najgorszym wypadku filtr paliwa jest zatkany. Jak się przeczyści wszystko to powinien ruszyć.
@ArekJ jak ma auto to luzuj #!$%@? śruby w kołach. Albo po staropolsku - #!$%@?. Jak będzie leżał na glebie to sprawdź czy nie ma podobnego czopa w dupsku
@ArekJ: Raczej nie ma szans aby odszukać sprawcy przez świadków. Nawet jeśli ktoś przypadkiem nocnego spaceru z psem czy dymka na balkonie widział to nie będzie się wychylać aby samemu sobie nie zaszkodzić. Jeśli jesteś pewien osoby która to mogła zrobić - zablefuj. Pójdź do tego sąsiada i go poinformuj że całe zajście zostało zarejestrowane przez kamerę którą ma w oknie inny sąsiad który celem bezpieczeństwa swojego pojazdu sam dla siebie
@ArekJ: weź stul #!$%@? i nawet nie wmawiaj ze ludzie takie rzeczy robią. Nie wierzę jak trzeba być głupim żeby coś takiego zrobić. Zwykły atencjusz z Ciebie na wymyślonej historii. W sumie od dawna twierdzę że #!$%@? wykop albo z ciągle zbyt mało mam na czarno.
@ArekJ: wedlog mnie czopek mogl zrobic sie glutem i zapchac co najwyzej sitko w pompie paliwa w baku. Silnik po takim czyms nie ucierpi musisz ogarnac jedynie uklad paliwowy. Jak wiesz czym jezdzi to wiesz co z nim zrobic co nie
@ArekJ: Ja Cię nie podpuszczam aleeee... Kup sos rybny. Sos ryby we wlocie powietrza od filtra kabinowego, sos wstrzyknięty między uszczelkę drzwi a szybę boczną, gdziekolwiek do środka.. Tego smrodu nie pozbędzie się nigdy. Auta też nie sprzeda bo będzie capić brudną dziwką XD