Wpis z mikrobloga

Okej, tak więc kontynuuję [wczorajszą akcję związaną z uszkodzeniem mojego auta poprzez wrzucenie czegoś do układu paliwowego](https://www.wykop.pl/wpis/46889299/mircy-ale-#!$%@?-akcja-xd-jeden-z-sasiadow-na-mo/).
No więc poszedłem do niego wieczorem z rękawiczkami bo brzydziłem się to dotykać gołymi rękami. Wychodzi na to, że miałem dobre przeczucie, żeby zabrać ze sobą rękawiczki. Po wyjęciu okazało się, że jednym z medykamentów są czopki. Może sąsiad już ich używał? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Drugiego niestety nie potrafię zidentyfikować - to jakaś powlekana tabletka, ale nie bardzo wiem z czym w środku. Załączam zdjęcie wyjętych leków.

Obecnie podjąłem się testu. Umieściłem te leki w dwóch osobnych szklankach do których wlałem benzynę. Zobaczymy czy się to rozpuści czy nie. Będę mógł dzięki temu ocenić jak bardzo źle mogło się skończyć to dla auta.

Następnym krokiem będzie rozwieszenie kartek z informacją nt. poszukiwanych świadków i chyba rzeczywiście zgłoszę sprawę na policję.

Dodatkowo tak jak zasugerował jeden z komentujących zakładam tag - #chorysamochodnatabletkach. Jeżeli nie chcesz być wołany/a to zaobserwuj go. Będę tam dodawał kolejne wpisy.

#mechanikasamochodowa #patologiazewsi #patologiazmiasta #bekazpodludzi #saab
Pobierz ArekJ - Okej, tak więc kontynuuję wczorajszą akcję związaną z uszkodzeniem mojego aut...
źródło: comment_YurwhbMQZqzSxJMHn0TWQsj8fXdYna6E.jpg
  • 136
@ewridejhardtrajning: w Fieście na pewno da się tą zapadkę otworzyć. Kiedyś w aucie mojej dziewczyny zabrakło paliwa. Dało się zapadkę otworzyć normalnie śrubokrętem i wlać przez lejek paliwo do baku - więc dałoby się wszystko tam wlać.
@ArekJ Ale oni ci łaski nie robią, muszą przeprowadzić dochodzenie. Jak podejrzewasz jakiegoś sąsiada to normalnie to powiedz na protokół to go wezwia i osra zbroje może.

Fakt też jest taki, że jak nie ma monitoringu, ty już sobie pogrzebałeś przy furce (co pewnie wykluczy daktyloskopie i na stówę psa tropiacego) a sąsiad powie, że nie wie i ch*j to pewnie sprawcy nie ustala, ale zawsze zgłosic możesz, za coś nam w
@ArekJ: są specjalne wkładki żeby to otworzyć, ale to przecież kawałek gówna z plastiku więc jak ktoś uparty to to żadna przeszkoda, a i śrubokrętem pewnie na sile też można, miałem na myśli że bez ruszania nawet da się coś powoli wlewać, a grzebiąc w środku to można wlać wszystko
@Sierzant_Bagieta: Liczę na to. Skombinuję najwięcej jak się da, potem będzie to po ich stronie. Fajnie było jakby się udało. Nie chodzi o kasę nawet bo i tak pewnie zapłacić nie będzie chciał i się będę z nim bujał miesiącami jak nie latami, ale chciałbym mu problemów narobić bo nienawidzę takiego zachowania.
@ArekJ: czy samochod jest widoczny z Twojego mieszkania? Jeśli tak, to możesz poprosić znajomego o podobnej posturze do sąsiada aby ładnie pozował jak grzebie przy samochodzie. Robisz zdjęcie z okna, przepuszczasz odpowiednio przez fotoszopa, żeby wyglądało jak nagranie z kamery. Na końcu zamazujesz twarz i rozwieszasz po osiedlu z prośbą o zgłoszenie się pod groźbą publikacji zdjęcia już z odkrytą twarzą ( ͡º ͜ʖ͡º)
czy samochod jest widoczny z Twojego mieszkania? Jeśli tak, to możesz poprosić znajomego o podobnej posturze do sąsiada aby ładnie pozował jak grzebie przy samochodzie. Robisz zdjęcie z okna, przepuszczasz odpowiednio przez fotoszopa, żeby wyglądało jak nagranie z kamery. Na końcu zamazujesz twarz i rozwieszasz po osiedlu z prośbą o zgłoszenie się pod groźbą publikacji zdjęcia już z odkrytą twarzą ( ͡º ͜ʖ͡º)


@spunky: nie jest.
@ArekJ ogolnie demontaż baku wraz z czyszczeniem a potem nalać świeżego paliwa zdjąć wężyk z listwy przy silniku i pokrecic rozrusznikiem az do przeplukania przewodów. No oczywiście filtr itp.
@ArekJ: No napisał, ale przecież jak pompa ciągnie paliwo z baku, a ten syf znajduje się w paliwie to może się pompa zatrzeć właśnie przez ten syf, a filtr znajduje się za pompa, a przed silnikiem ;)
@dwarfguard: ale Ty wziąłeś skądś jeszcze filtr powietrza w tym wszystkim xD Który nie ma z układem paliwowym nic wspólnego.
Pompa pewnie mogła się zatrzeć albo zasyfić, ale tego się nie dowiem bez rozbierania auta.