Wpis z mikrobloga

Powiedzcie mi co to za głupia moda. Zbyt krótkie nogawki, kolorowe skarpetki i #!$%@? buty? Za moich czasów jak ktoś miał krótkie nogawki to by życia nie miał w szkole (woda w piwnicy, spodnie po bracie). Kiedyś to było oznaką biedy. Dobra już pomijając to, przecież to wygląda obrzydliwie. #modameska #moda #heheszki #patologia
źródło: comment_xaWd0zcYz9dy5C5MNAH4XNyZKkMkH7Yb.jpg
  • 119
@ethics: Wraca teraz taka styluwa po prostu ¯_(ツ)_/¯ Moda taka już jest, nawet dla mnie, (młodziak jestem jeszcze), część z 'trendów' jest totalnie nie do noszenia (gumowe torby lasek, coraz masywniejsze białe buciory), ale akurat lubie zakładać 'śmieszne' skarpetki do trampek Xd
Ze spodniami też jest troche tak, że w sklepach nie ma zwykłych długich po prostu, ja olewam długość nogawki bo i tak mi ciężko znaleźć wygodne, bo wszystko jest
źródło: comment_ZMTmTuGMM7gEEBjjPL8DwtHIfrYAcrNJ.jpg
@Iskaryota: w tv leciał jakiś amerykański serial i z kumpla zażartowałem, że ma spodnie na wypadek powodzi, to nie wynikało z niedowartościowania, no może tam w serialu tak, ale mi się skojarzyło i puściłem dalej tyle
@ethics Oni będą Ci tu wmawiać, że dzisiaj każdy chodzi jak chce i nikt nie daje o to #!$%@?, ale to nieprawda. Spróbuj ubrać skarpety do klapek czy sandałów, to udowodnią Ci to w kilka minut.
Prawda jest taka, że to jest właśnie moda. Większość z nas myśli, że wybierając ciuchy samodzielnie dokonujemy obiektywnie estetycznego wyboru, ale w rzeczywistości podążamy tylko za tym, co na którymś etapie życia nam wpojono w wyniku
@Finopatozaur: Niektórzy po prostu ślepo podążają za modą. Dla mnie jakieś kolorowe skarpetki są spoko, przecież i tak każdy ubiera jakieś to czemu zamiast czarnych nie ubrać kolorowych? Też miałem problem z wybraniem spodni (1.9m here), w sieciówkach to spodnie albo dobre na szerokość albo dobre na długość, idealnych nie było nigdy. Od jakiegoś czasu zacząłem kupować chinosy, bardzo wygodne spodnie na codzień jak kupujesz np. w lancerto/Vistula to możesz dobrać
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@piotrlionel: nie trafiłeś, nikt nigdy z rodziny w pgrze nie robił a to pokolenie jest #!$%@? i mówię to jako jego część. Tylko ja po prostu nie jestem kolejna owcą która ślepo podąża za modą, nie podobają mi się te spodnie i styl, wyglądają śmiesznie xD
@ethics: Tubylcy z serwisu wajkop.eu rozprawiają o tym co wolno komu nosić. Część 2344.

Ja nie wiem czy wy tutaj jesteście naprawdę tak tępi czy udajecie, żeby dostać plusy. Co kogo obchodzi, jak kto się ubiera? Ja se ubieram stonowane rzeczy, bo nie lubię zwracać na siebie uwagi, ale po co miałbym się interesować tym, że ktoś ma skarpetki nie do pary albo krótsze, węższe czy szersze spodnie? xD

Przez takich
@ethics: mamy czasy antykultury, a większość wykopków spuszcza się nad tym że "mogom robić co chcom, som wolni i nie brakuje im w braku gustu pewności siebie" xD. Dlatego zamiast estetyki, coraz częściej jest kult brzydoty. Ważne żeby być innym niż reszta i poczuć się w swoim mniemaniu wyjątkowo, a jak ktoś wyrazi swoją opinię i powie, że to wygląda #!$%@? to uargumentować modowy owczy pęd można bardzo rzeczowo, czyli: "czego
@Iskaryota: @PanKracy582: @CJzSanAndreas: @jarzabek: @revente: i do reszty dzbanów. Kto wam zabrania noszenia? Skrytykowałem tylko moim zdaniem debilną modę. Jak dla mnie możecie i w worku po ziemniakach chodzić ale mam prawo na was spojrzeć i popukać się w głowę.

Myślicie, że jesteście modni a podążacie za głupią modą nastolatków. Wyglądacie jak co drugi gimnazjalista na ulicy. Ja ze swoimi zwykłymi prostymi jeansami jestem "alternatywką". Moje zwykłe
@ethics: #!$%@? ethics proszę powiedz mi ile Ty masz lat? Bo ciągle #!$%@? jak stary janusz "za moich czasów, kiedyś to było" czy to tu czy na mikrokoksy. Takie jest życie, że moda i trendy płyną i dostosowują się do nich młodsi ludzie, a starzy tkwią w swoich przyzwyczajeniach. Dawniej ludzi uważali, że jak ktoś jest przy kości to jest zdrowy, dożywiony i bogaty, a Ty robisz jakieś wycinki co to
@ethics: po pierwsze nie pisałem, że ktoś zabrania, tylko, że masz tępą mentalność dziada spod budki z piwem. Po drugie: na jakiej podstawie oceniasz czy wyglądam jak gimnazjalista z ulicy, skoro w życiu mnie na oczy nie widziałeś? xD

Rozumiem, że chodzi ci o prawo do wyrażania własnej opinii, ale ja mam prawo swobodnie skomentować twoją opinię i stwierdzić, że jesteś imbecylem, skoro zawracasz sobie głowę takimi rzeczami. Ponadto jesteś imbecylem,
@ethics: Też mnie to dziwi, bo czasem jest okrutnie zimno, a ludzie tak popylajá, ale właściwie to mam to w dupie. Kiedyś było kiedyś, a dziś jest dziś. Takie tymczasowe rozwiązania modowe i tak są raczej arbitralne, bo chyba ciężko uzasadnić czemu coś należy uważać za wyglądające dobrze lub źle (uzasadnienia typu "bo tak" się nie liczą), więc tym bardziej można to olać.
@ethics Spieszę z merytoryczną odpowiedzią na pytanie. Przykrótkie nogawki mają przede wszystkim podkreślić i odsłonić buty, na które często stawia się ogromny nacisk, a ich cena jest większa niż pozostała reszta garderoby. #!$%@? buty to już kwestia mocno indywidualna, bo każdy przescigia się w produkcji jak najbardziej indywidualnych kształtów i fasonów, tobie spodoba się taki a komu innemu taki
Skrytykowałem tylko moim zdaniem debilną modę


@ethics: A twoje koronne argumenty to:

Ludzie KIEDYŚ inaczej się ubierali

KIEDYŚ by cię wyśmiano

XDD

Jak dla mnie możecie i w worku po ziemniakach chodzić ale mam prawo na was spojrzeć i popukać się w głowę.


@ethics: To się pukaj, ale na razie to żalisz się w internecie XD

Myślicie, że jesteście modni a podążacie za głupią modą nastolatków.


@ethics: A co