Wpis z mikrobloga

@ethics: twoje czasy były czasami zakompleksionych polaczków. Wiem, bo sam przeżyłem piekło lat 90 i bekę z moich przykusych spodni. Dziś cieszę się, że mogę chodzić w czym chcę i nie jest to obiektem drwin jakiejś ograniczonej grupy społecznej, której zwyczajnie brakowało pewności siebie.
  • Odpowiedz
@ethics: Wraca teraz taka styluwa po prostu ¯_(ツ)_/¯ Moda taka już jest, nawet dla mnie, (młodziak jestem jeszcze), część z 'trendów' jest totalnie nie do noszenia (gumowe torby lasek, coraz masywniejsze białe buciory), ale akurat lubie zakładać 'śmieszne' skarpetki do trampek Xd
Ze spodniami też jest troche tak, że w sklepach nie ma zwykłych długich po prostu, ja olewam długość nogawki bo i tak mi ciężko znaleźć wygodne, bo wszystko
Finopatozaur - @ethics: Wraca teraz taka styluwa po prostu ¯\(ツ)\/¯ Moda taka już jes...

źródło: comment_ZMTmTuGMM7gEEBjjPL8DwtHIfrYAcrNJ.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Iskaryota: w tv leciał jakiś amerykański serial i z kumpla zażartowałem, że ma spodnie na wypadek powodzi, to nie wynikało z niedowartościowania, no może tam w serialu tak, ale mi się skojarzyło i puściłem dalej tyle
  • Odpowiedz
  • 81
@ethics Oni będą Ci tu wmawiać, że dzisiaj każdy chodzi jak chce i nikt nie daje o to #!$%@?, ale to nieprawda. Spróbuj ubrać skarpety do klapek czy sandałów, to udowodnią Ci to w kilka minut.
Prawda jest taka, że to jest właśnie moda. Większość z nas myśli, że wybierając ciuchy samodzielnie dokonujemy obiektywnie estetycznego wyboru, ale w rzeczywistości podążamy tylko za tym, co na którymś etapie życia nam wpojono w
  • Odpowiedz
@Finopatozaur: Niektórzy po prostu ślepo podążają za modą. Dla mnie jakieś kolorowe skarpetki są spoko, przecież i tak każdy ubiera jakieś to czemu zamiast czarnych nie ubrać kolorowych? Też miałem problem z wybraniem spodni (1.9m here), w sieciówkach to spodnie albo dobre na szerokość albo dobre na długość, idealnych nie było nigdy. Od jakiegoś czasu zacząłem kupować chinosy, bardzo wygodne spodnie na codzień jak kupujesz np. w lancerto/Vistula to możesz
  • Odpowiedz