Wpis z mikrobloga

Powiedzcie mi co to za głupia moda. Zbyt krótkie nogawki, kolorowe skarpetki i #!$%@? buty? Za moich czasów jak ktoś miał krótkie nogawki to by życia nie miał w szkole (woda w piwnicy, spodnie po bracie). Kiedyś to było oznaką biedy. Dobra już pomijając to, przecież to wygląda obrzydliwie. #modameska #moda #heheszki #patologia
Pobierz ethics - Powiedzcie mi co to za głupia moda. Zbyt krótkie nogawki, kolorowe skarpetki...
źródło: comment_xaWd0zcYz9dy5C5MNAH4XNyZKkMkH7Yb.jpg
  • 119
@ethics: po pierwsze nie pisałem, że ktoś zabrania, tylko, że masz tępą mentalność dziada spod budki z piwem. Po drugie: na jakiej podstawie oceniasz czy wyglądam jak gimnazjalista z ulicy, skoro w życiu mnie na oczy nie widziałeś? xD

Rozumiem, że chodzi ci o prawo do wyrażania własnej opinii, ale ja mam prawo swobodnie skomentować twoją opinię i stwierdzić, że jesteś imbecylem, skoro zawracasz sobie głowę takimi rzeczami. Ponadto jesteś imbecylem,
@ethics: Też mnie to dziwi, bo czasem jest okrutnie zimno, a ludzie tak popylajá, ale właściwie to mam to w dupie. Kiedyś było kiedyś, a dziś jest dziś. Takie tymczasowe rozwiązania modowe i tak są raczej arbitralne, bo chyba ciężko uzasadnić czemu coś należy uważać za wyglądające dobrze lub źle (uzasadnienia typu "bo tak" się nie liczą), więc tym bardziej można to olać.
@ethics Spieszę z merytoryczną odpowiedzią na pytanie. Przykrótkie nogawki mają przede wszystkim podkreślić i odsłonić buty, na które często stawia się ogromny nacisk, a ich cena jest większa niż pozostała reszta garderoby. #!$%@? buty to już kwestia mocno indywidualna, bo każdy przescigia się w produkcji jak najbardziej indywidualnych kształtów i fasonów, tobie spodoba się taki a komu innemu taki
Skrytykowałem tylko moim zdaniem debilną modę


@ethics: A twoje koronne argumenty to:

Ludzie KIEDYŚ inaczej się ubierali

KIEDYŚ by cię wyśmiano

XDD

Jak dla mnie możecie i w worku po ziemniakach chodzić ale mam prawo na was spojrzeć i popukać się w głowę.


@ethics: To się pukaj, ale na razie to żalisz się w internecie XD

Myślicie, że jesteście modni a podążacie za głupią modą nastolatków.


@ethics: A co
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ethics: gadanie, że ktoś się pedalsko ubiera XD serio jest XXI wiek a Ty marnujesz czas na dawanie #!$%@? na to co ludzie noszą
@ethics: bo mentalnie są już w cywilizacji zachodniej gdzie ubiór jest dla ciebie formą uzewnętrznienia swojej osoby, stąd kolorowe, niesztampowe, odważne, modne bądź modne "na odwrót" (czyli pierwsi hipsterzy) stroje. Oni sobie żyją i są szczęśliwi, nie czepiają się tych drugich, rozumieją że każdy ubiera się w to na co ma ochotę.

Natomiast są też tacy jak ty, czyli zakompleksione postpereelowskie, umysłowo biedne i ograniczone jednostki żyjące - nieświadomie - w