Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@piotrlionel: nie trafiłeś, nikt nigdy z rodziny w pgrze nie robił a to pokolenie jest #!$%@? i mówię to jako jego część. Tylko ja po prostu nie jestem kolejna owcą która ślepo podąża za modą, nie podobają mi się te spodnie i styl, wyglądają śmiesznie xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 64
@ethics: zajebiście kiedyś było, przyszłes w za krótkich spodniach, jakiemuś niedorozwojowi się nie spodobało i nie miałeś życia w szkole, kurła kiedyś to było, zajebiście kiedyś było
  • Odpowiedz
@ethics: Przed twoimi czasami byli bikiniarze. Wtedy w twoich czasach, kiedy nie było internetu narzekali na twoje czasy i ówczesnych ludzi, że nie maja polotu i finezji w tym smutnym jak p mieście
  • Odpowiedz
@ethics: Tubylcy z serwisu wajkop.eu rozprawiają o tym co wolno komu nosić. Część 2344.

Ja nie wiem czy wy tutaj jesteście naprawdę tak tępi czy udajecie, żeby dostać plusy. Co kogo obchodzi, jak kto się ubiera? Ja se ubieram stonowane rzeczy, bo nie lubię zwracać na siebie uwagi, ale po co miałbym się interesować tym, że ktoś ma skarpetki nie do pary albo krótsze, węższe czy szersze spodnie? xD

Przez takich
  • Odpowiedz
Kiedyś to było #!$%@?. Teraz to się w dupach poprzewracało. Kiedyś człowiek jak w polu robił to nie miał czasu żeby o takich rzeczach myśleć kuuuurwa
  • Odpowiedz
@ethics: mamy czasy antykultury, a większość wykopków spuszcza się nad tym że "mogom robić co chcom, som wolni i nie brakuje im w braku gustu pewności siebie" xD. Dlatego zamiast estetyki, coraz częściej jest kult brzydoty. Ważne żeby być innym niż reszta i poczuć się w swoim mniemaniu wyjątkowo, a jak ktoś wyrazi swoją opinię i powie, że to wygląda #!$%@? to uargumentować modowy owczy pęd można bardzo rzeczowo, czyli: "czego
  • Odpowiedz
@ethics: Lata 90 to byla najwieksza wieś jesli chodzi o mode, zwlaszcza w Polsce. Przykrotkie to frajer, wiekszosc chodzila w zadlugich workowatych jeansach, zerzygac sie na to szlo...
  • Odpowiedz
@Iskaryota: @PanKracy582: @CJzSanAndreas: @jarzabek: @revente: i do reszty dzbanów. Kto wam zabrania noszenia? Skrytykowałem tylko moim zdaniem debilną modę. Jak dla mnie możecie i w worku po ziemniakach chodzić ale mam prawo na was spojrzeć i popukać się w głowę.

Myślicie, że jesteście modni a podążacie za głupią modą nastolatków. Wyglądacie jak co drugi gimnazjalista na ulicy. Ja ze swoimi zwykłymi prostymi jeansami jestem "alternatywką". Moje zwykłe
  • Odpowiedz
@ethics: #!$%@? ethics proszę powiedz mi ile Ty masz lat? Bo ciągle #!$%@? jak stary janusz "za moich czasów, kiedyś to było" czy to tu czy na mikrokoksy. Takie jest życie, że moda i trendy płyną i dostosowują się do nich młodsi ludzie, a starzy tkwią w swoich przyzwyczajeniach. Dawniej ludzi uważali, że jak ktoś jest przy kości to jest zdrowy, dożywiony i bogaty, a Ty robisz jakieś wycinki co to
  • Odpowiedz