Wpis z mikrobloga

319819,71 - 50,20 = 319769,51

https://www.strava.com/activities/3016195235

#!$%@? perfekcyjnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

MINUSY:
- ała #!$%@? rzeczywiście, ała jak mnie wszystko boli
- nogi to tam nic, łokcie i bicepsy jak #!$%@?ą
- jestem #!$%@?
- skurcze takie, że piszę tego posta stojąc, wtedy nie łapią
- mam kilka zdjęć, a michau gra w CSa zamiast wprowadzić albumy do postów

PLUSY:
- he he
- można mi mówić Sylvester, od Stallone'a

Bieg tradycyjnie na czczo, 12 godzin po posiłku i bez żeli. Tylko woda, której wypiłem niecałe dwa litry, bo mi się pić nie chciało XD Ciekawostka.

Pierwszy posiłek zjadłem dzisiaj o 16, po 21 godzinach postu, ale też nie z głodu tylko żeby się kalorie zgadzały. Dzisiaj przepalę do północy 5500-6000 Kcal, a i tak będę to nadrabiał kilka dni żeby się nie opychać bez sensu ¯\_(ツ)_/¯

Czułem i czuje się zupełnie normalnie. Nie kręciło mi się w głowie, nie robiło mi się ciemno przed oczami "z braku energii". W sumie gdyby nogi i łokcie nie bolały, nawet bym nie wiedział, że biegłem tak dużo. Przez pierwsze pół godziny po przebudzeniu miałem gorsze odczucia co do energii XD

Jak widać da się robić konkretne dystanse na keto na czczo i bez glukozy w żelach. Ja bardzo chwalę ten stan.

W sumie ten bieg, czyli jakiś dystans ultra z 5 z przodu, to było moje pierwsze w życiu postanowienie noworoczne. Nikomu nawet nie wspomniałem, że jakieś mam (bo wstyd) i dlatego się udało. Nie gadajcie tylko róbcie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak zawsze z okazji jakichś dziwnych biegów: #pokazmorde

Miłego

#bieganie #keto

#sztafeta
dietyloamoniowy - 319819,71 - 50,20 = 319769,51

https://www.strava.com/activities/...

źródło: comment_aU259nv2QDdw4vRirFBKz2QmQRjQlSv5.jpg

Pobierz
  • 53
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@EleganckieKobietyWPieknychToaletach: Bez większych problemów, trochę czwórki czuję, poza tym nogi lekkie. Nawet poszedłbym pobiegać, ale z rozsądku poczekam do jutra ( ͡° ʖ̯ ͡°) Tętno spoczynkowe też wskazuje na to, że się wczoraj przesadnie nie zmęczyłem.
No i bicki serio bolą, trzymanie rąk zagiętych przez kilka godzin, to nie jest łatwe zadanie xd
  • Odpowiedz