Wpis z mikrobloga

Jestem tu jakieś 11 lat i w sumie poza jakimiś przypadkami pyskówek i prób manipulacji znaleziskami, to cieszy mnie, że ludzie, którzy się zupełnie nie znają, potrafią się sprawnie zorganizować przy okazji jakichś szczytnych celów, takich jak pomaganie potrzebującym czy nagłaśnianie skandali. Ogólnie fajne miejsce, fajni ludzie i ortografia poza kontrolą ;)
Ja gardzę wykopkami głównie za to, że bardzo duży procent z nich popiera pseudo-hodowle zwierząt. Ale taki obraz polskiego społeczeństwa, gdyby nie było popytu nie byłoby podaży. Polaczki chcą tanich zwierząt dostępnych od ręki, bez pytań (które z kolei słusznie pojawiają się przy adopcji). Wady genetyczne i warunki bytowe tych zwierząt czy ich rodziców nie mają dla nich znaczenia.
@oslet: cenię wykop za poszerzanie światopoglądu merytoryczną dyskusją z ludźmi na każdy interesujący mnie temat. to jest niesamowite, jak bardzo merytorycznych ludzi można tu trafić, często samo czytanie dyskusji wystarczy, żeby złapać kilka wartościowych punktów widzenia. Ogólnie na wykopie wyżej cenię sekcję komentarzy niż wykopywaną treść.