Wpis z mikrobloga

  • 125
Co zawdzięczacie wykopowi?

Czegoś może się nauczyliście? Czegoś ciekawego dowiedzieliście? Coś zrozumieliscie? Na cos spojrzeliscie inaczej? Coś sobie uswiadomiliscie? Jaki rozwój osobisty? Coś wpłynęło na Was wyraźnie i na dłużej? Cokolwiek?

#pytanie #wykop
  • 120
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Na początku dużo ciekawych treści. Teraz już sam nie wiem po co tu wchodzę... przecież mogę się domyśleć co będzie na głównej :|
  • Odpowiedz
@oslet: jest tu sporo więcej zarabiających osób ode mnie, jest sporo osób lepiej ogarniających życie ode mnie, sporo osób chętnych dzielić się wiedzą, jak tylko mogę wrzucam na czarną wszystko co niepotrzebne. Przede wszystkim Wykop cenię najbardziej za dużą zbiorowość ludzi gdzie pod tagami można zadać właściwie pytanie na dowolny temat i mieć praktycznie pewność że ktoś biegły, lub choć bardziej oblatany w temacie odpowie. Na ogromny plus przedstawiciele różnych
  • Odpowiedz
@oslet: Dzięki wykopowi przestałem przeglądać onet, wp itp. Lubię to, że ktoś wrzuca tu jakiś artykuł a wykopki moment zweryfikują czy jest on ściemą czy nie.
  • Odpowiedz
@oslet: Zrozumiałem, że mogę być najuprzejmiejszym, najgrzeczniejszym człowiekiem na świecie, a i tak kobiety będą traktowały mnie jak gówno bo nie mam mordy chada i ekstrawertycznego charakteru.
  • Odpowiedz
@oslet: że są ludzie co oglądają patostreamy i dają im hajs na chlanie... grupki walczące neuropa i 4konserwy, którym napiszesz krytykę wyzywają Cię od tych drugich.

Ludzie mają problemy typu "nie dam jej buziaka, bo może ssała kiedyś inną pałkę" - dużo wymieniać.
  • Odpowiedz
@oslet: ja się dowiedziałem wielu fajnych i niefajnych rzeczy. Trochę traktuje wykop jako agregat newsów i ciekawostek - jedna strona zamiast setek. Wiem również, że aby poznać dany temat lepiej niż ludzie, którzy poświęcili mu całą swoją karierę danej, wystarczy przeczytać parę komentarzy i obejrzeć jakieś gówno na youtubie. Tutaj każdy wie lepiej niż specjaliści.
  • Odpowiedz
@wankiel: > zatrzymywanie filmiku po przełączaniu karty
Veto. Jak chcę tylko posłuchać a na innej karcie coś robić to nie mogę. To jest złe.
  • Odpowiedz