Wpis z mikrobloga

  • 125
Co zawdzięczacie wykopowi?

Czegoś może się nauczyliście? Czegoś ciekawego dowiedzieliście? Coś zrozumieliscie? Na cos spojrzeliscie inaczej? Coś sobie uswiadomiliscie? Jaki rozwój osobisty? Coś wpłynęło na Was wyraźnie i na dłużej? Cokolwiek?

#pytanie #wykop
  • 120
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Walczyć o swoje prawa konsumenta. Przykład z dzisiaj. W czwartek otrzymałem oczyszczacz powietrza. Ewidentie użytkowany, karton jakby psu z gardła wyjęty, brak karty gwarancyjnej, tylko wydruki z jakiegoś PDFa, zarysowania, brak folii ochronnych, wtyczka jawnie ekslpeatowana i wiele, wiele innych.No ale same filtry były oryginalnie zamknięte. Normalnie bym olał, bo przecież działa, ale NIE! Pomyślałem, że na wykopie by mnie przynajmniej od beciaka wyzwali... Założyłem sprawę na Allegro i dzisiaj na ich
  • Odpowiedz
  • 1
@oslet przestałem wierzyć w wolną wolę dzięki wykładowi Sama Harrisa, no i złapałem wyobrażenie o bieżących wydarzeniach ze świata w oderwaniu od potyczek w mediach między prawica i lewica dzięki wykładom Bartosiaka.

Ciekawostek było baaaardzo dużo
  • Odpowiedz
@oslet: dowiedziałem się, co to p0lka ( ͡° ͜ʖ ͡°) Albo co Rumun sądzi o IBM #pdk

A tak na serio, dużo ciekawostek, ciekawych ludzi i tego hmmm zabijania czasu na wykładach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Jak była afera z Homepay to bardzo szybko tutaj pojawił się news że nie wypłacają kasy i od razu odpiąłem ich płatności. Tak to by jeszcze pewnie płynęła do nich kasa dobre 2 miesiące zanim bym się zorientował ( _ )
  • Odpowiedz
@oslet: 4,5 roku temu jechałam pociągiem z Olsztyna do Poznania, w środku lata, upał na maksa. Wsiadłam i zorientowałam się, że zapomniałam zabrać ze sobą picia. W takich warunkach nie dałabym rady dojechać do domu bez żadnych płynów, a pociąg byle jaki - nie dało się nic kupić. W połowie trasy przypadał Toruń, więc zapytałam pod tym tagiem czy ktoś nie przyniósłby mi wody na stację. Odezwał się do mnie
  • Odpowiedz
Na każdy wartościowy wykop przypada 10 znalezisk głupkowatych, niesprawdzonych lub foliarskich. Bilans niewątpliwie jest ujemny.
( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Co zawdzięczacie wykopowi?


@oslet: Wykopowi zawdzięczam to, że poznałem tutaj bardzo fajnego kolegę, z którym mogę porozmawiać na każdy temat. To jest naprawdę fajne i super motywujące

Czegoś może się nauczyliście? Czegoś ciekawego dowiedzieliście?


Że każdy tutaj to zarabia po 20k na miesiąc, że wszyscy się na wszystkim najlepiej znają(patrz ostatnio tag o iranie i wojnie, a 2 lata temu tag np. himalaizm czy nangaparbat) ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz
@oslet: hmmmm dobre pytanie. Co mnie uświadomił ,ze nie jestem jednak taki zły jak myślałem. Mnóstwo ludzi ma większe problemy odemnie. Niestety też namieszał mi w głowie straciłem poczucie z rzeczywistością jest za duzo baitów i wszelkiego rodzaju pułapek. Niestety tez uzależnił mnie ten serwis. W roku 2020 chce sie odciac trochę przestać czytać te wszystkie afery i problemy []przegryw bo normalnie w świecie miesza sie człowiekowi w głowie. Traci
  • Odpowiedz