Wpis z mikrobloga

#gdansk #gdynia #motoryzacja #mirekhandlarz

- Dzień dobry, samochód z ogłoszenia aktualny?
- Dzień dobry, tak
- A kiedy został z Niemiec sprowadzony?
- A jakie to ma znaczenie?
- Obowiązek rejestracji 1 miesiąca
- Nie ma znaczenia, piszemy umowę na datę jaka pasuje bezpośrednio na Niemca
- Ok, a będzie można podłączyć komputer diagnostyczny?
- A po co? Masz pan oryginalny sprzęt?
- Zobaczyć czy błędy są jakieś
- Nie ma żadnych błędów, za taką cenę to roweru pan nie kupisz
- A czy można poprosić nr vin? Sprawdzę sobie historię auta
- A może jeszcze do aso chcesz pan jechać sprawdzać?
- W moim interesie jest sprawdzić auto, w końcu to moje pieniądze, czy jest pan handlarzem czy co?

Rozłączył się xD W ogłoszeniu napisane 'osoba prywatna'.

Kurtyna.
  • 184
@onmatopeja Ja zawsze sprawdzam samochody, bo wydaje swoją kasę. Sprawdziłem auto za 2900 które wyglądało słabo i okazało się autem w świetnym stanie mechanicznym, a po prostu z delikatnie zaniedbaną blacharką.

A teraz sobie szukam auta do 5 tys, pojechałem po auto zadbane z zewnątrz, za 4, ale mimo wszystko pojechałem je sprawdzić i podpiąć pod komputer, okazało się, że o ile blacharka i wnętrze były zadbane, to podłoga pamiętała chyba erę
via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
@onmatopeja: Widać że coś robisz przy handlu autami lub ktoś z rodziny bo takie głupoty piszesz.
Jeśli uważasz że to co piszesz jest ok to dam ci numer konta, przelej mi 5k a ja ci podstawie auto marki VW, skoda, seat, Opel z 2000 rocznika. Oczywiście najpierw kasa a później auto bo przecież za taką kasę nie ma co sprawdzać.
@onmatopeja: sciagnalem kilka aut z zachodu ale jak czytam co #!$%@? to aż mi cukier spadł xd. Niech sobie sprawdzają auta, w końcu wykladaja na to kasę która im z nieba nie spadła. Jeśli tysiąc zarobku czy dwa to kasa nie warta uwagi to leć do biedronki i zarób tam na kasie ten tysiąc żeby poznać jego wartość. Jeśli ktoś kupuje auto za 5k to znaczy że nie stać go żeby
@fabek a potem się dziwić że moje auto poszło tego samego dnia jak Vin już w ogłoszeniu, każda wada i rysa opisana. Aż się zastanawiałem cze za mało nie chciałem. Niebawem się zbiore do sprzedaży drugiego auta, bo to diesel a ja częściej służbowym jeżdżę niż swoim. Jak chcesz to Cię zawołam, bo coś koło 5-6k będę chciał ( Civic 2002r 1.7 CDTI czy jakoś tak)
@junx
W Niemczech umowa jest zbędna. Date wpisuje sie przy sprzedazy dla spelnienia obowiazku celnego, ktory wynosi 1 miesiąc od daty zakupu. Nic szokujacego
@ravau: zapraszam, mam Oplca Corsę 1.2 z 2009r za 15 tys. Przebieg 89tys jezdzi jak nowka, szyby oryginał, wszystko sprawne. Zobaczymy, czy będziesz chętny bo nikt nie dzwoni. Nikt nie chce uczciwego auta, każdy szuka okazji za 12 tys po niemcu lub z „gwarancją!1!1!1”
@fabek jeśli komukolwiek przyjdzie do głowy kupować auta "po Niemcu" proponuje puknąć się w głowę a potem zobaczyć po ile takie fury chodzą na mobile.de. jak to jest że "igły" z Niemiec kosztują na olx tyle samo co na mobile a ktos to sprowadza dla zysku? Każdy kto ma rozum odpowie sobie na to pytanie. W dodatku furą na niebieskich blachach nawet nie masz prawa się poruszać po drodze, tylko laweta także
jeśli komukolwiek przyjdzie do głowy kupować auta "po Niemcu" proponuje puknąć się w głowę a potem zobaczyć po ile takie fury chodzą na mobile.de. jak to jest że "igły" z Niemiec kosztują na olx tyle samo co na mobile a ktos to sprowadza dla zysku? Każdy kto ma rozum odpowie sobie na to pytanie. W dodatku furą na niebieskich blachach nawet nie masz prawa się poruszać po drodze, tylko laweta także powodzenia.