Wpis z mikrobloga

#gdansk #gdynia #motoryzacja #mirekhandlarz

- Dzień dobry, samochód z ogłoszenia aktualny?
- Dzień dobry, tak
- A kiedy został z Niemiec sprowadzony?
- A jakie to ma znaczenie?
- Obowiązek rejestracji 1 miesiąca
- Nie ma znaczenia, piszemy umowę na datę jaka pasuje bezpośrednio na Niemca
- Ok, a będzie można podłączyć komputer diagnostyczny?
- A po co? Masz pan oryginalny sprzęt?
- Zobaczyć czy błędy są jakieś
- Nie ma żadnych błędów, za taką cenę to roweru pan nie kupisz
- A czy można poprosić nr vin? Sprawdzę sobie historię auta
- A może jeszcze do aso chcesz pan jechać sprawdzać?
- W moim interesie jest sprawdzić auto, w końcu to moje pieniądze, czy jest pan handlarzem czy co?

Rozłączył się xD W ogłoszeniu napisane 'osoba prywatna'.

Kurtyna.
  • 184
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ravau Chyba ty nie chcesz kupić w założonym budżecie. Dla chcącego nic trudnego. Kupiłem w ciągu 2 tygodni samochód w budżecie który miałem, i nie jest ulepem
  • Odpowiedz
Na luzie, dobrze czasem za język pociągnąć dla pewności. Chyba jeszcze długo u nas nie będzie normalnie widzę.


@fabek: ja ponad pół roku temu dobre jaja opisywałem, jak szukaliśmy Meganki III dla kumpla. Jeden gość twierdził, że nie poda mi numeru VIN, bo UWAGA!!! :

"wyrobisz pan zapasowy dowód rejestracyjny i ukradniesz Pan auto" xDD xDD
  • Odpowiedz
jak byś zobaczył wyżej gruzokupie to ja sprowadzam całe i bezwypadki i moje auta są po minimum 30k, maja cała dokumentacje i podaje VIN bez problemu i na wszystko się godzę tj. Stacja komputer, bo zarabiam około 5k na każdym to za taki zysk mogę poświecić czas klientowi i zawsze wiem co kupuje to nic nie mam do ukrycia


@onmatopeja: po ile teraz latają UCZCIWE Koleosy pierwszej generacji po pierwszym
  • Odpowiedz
@Royal_Email: @onmatopeja: ale też Panowie trzeba wziąć pod uwagę jedną rzecz - czy te auta za 5k mają chociaż podłużnice zrobione uczciwie [jeśli były wczesniej uszkodzone] albo poduchy całe. Raz, że bezpieczeństwo samych pasażerów, a dwa, że bezpieczeństwo innych na drodze. Moim zdaniem, dobrze, że ludzie szukają dziury w całym. Mam nadzieję, że zaowocuje to tym, że te strupy najgorsze będą szły na wschód a do nas coś
  • Odpowiedz
Nikt nie chce uczciwego auta, każdy szuka okazji za 12 tys po niemcu lub z „gwarancją!1!1!1”


@Pieskor: powiem Ci że chyba z tym różnie bywa, bo ja miałem auto z tego samego rocznika co Ty i (mimo wyższego przebiegu jak na podobne ogłoszenia w tej cenie) na początku grudnia poszło po dokładnie 8 dniach na otomoto.
Dorzuciłem ładne fotki, pokazałem zadbane wnętrze ( ͡° ͜ʖ ͡°),
  • Odpowiedz
@ravau: jak moge Ci coś zasugerować to skup się na kia rio, suzuki swift IV albo yariskach (ale starszych/ z duzym przebiegiem). Ja szukajac auta zdecydowałem się na ograniczenia tylko do krajowych, z przebiegiem do 100 tys. Do 25 tys bedziesz miał po kilka-kilkanaście do wyboru i wtedy już raczej z górki. Dodatkowo ja raczej bym unikał wyposażenia premium bo zazwyczaj 'golasy' w podobnej cenie bedziesz miał z niższym przebiegiem.
  • Odpowiedz
@Lohengrin88: a ja bym trzymał się z daleka od Suzuki, Mazd czy Toyot bo te auta lubią znikać z ulic. W ciągu ostatnich 6 miesięcy cztery znane mi osoby straciły auta, Yariska, 2x Civic, Mazda 3.
  • Odpowiedz
@hikari92: @Zielony34: zarobek na starociach nie jest warty umawiania się z takimi "znawcami", bujania się po stacjach diagnostycznych itd. Godzina z jednym klientem tylko po to żeby potem i tak usłyszeć że weźmie za 3k bo opony mają tylko 3mm bieżnika i rozrząd nie wiadomo kiedy robiony xD
  • Odpowiedz