Wpis z mikrobloga

Wszędzie gdzie się nie obejrzę młodzi poniżej 30 roku życia kupują wielkie luksusowe mieszkania i jakimś cudem ich na to stać w kraju gdzie pensja wynosi 2000 a byłe gówno mieszkanie kosztuje 600k.

Mam taką teorię że ci, co kupują teraz mieszkania to przeważnie bananki co współżyją z tatusiem a raczej jego portfelem. Oczywiście znajomym mówią, że kupili za swoje pieniądze ale jak dobrze podpytasz to się okazuje że tatuś dał na wkład własny a mamusia się dokłada do raty kredyciku. Jakby im odciąć pępowinę to by w kartonach mieszkali xD

Inny przypadek to młode laski które udają modelki i infuencerki a w rzeczywistości dają dupy bogatym facetom.

Jak myślicie?

#gorzkiezale #rozowepaski #bananki #mieszkaniedeweloperskie #kredythipoteczny #kupnomieszkania #gorzkiezale #mieszkanie #nieruchomosci #pracbaza #bekazpisu #przegryw #wygryw
S.....b - Wszędzie gdzie się nie obejrzę młodzi poniżej 30 roku życia kupują wielkie ...

źródło: comment_S0ChXnlI4od598JZ97adtPD6rt6XBSg4.jpg

Pobierz
  • 50
  • Odpowiedz
w kraju gdzie pensja wynosi 2000


@Scaab: Przestań się zadawać z kasjerkami z żabki i sebiksami to zobaczysz że 25latek może zarabiać 5k i wziasc kredyt na duże mieszkanie czy kupić 6letnie auto premium
  • Odpowiedz
Inny przypadek to młode laski które udają modelki i infuencerki a w rzeczywistości dają dupy bogatym facetom.


@Scaab: To nie jest zajęcie które zapewnia wysoką zdolność kredytową :D
  • Odpowiedz
@Scaab: Kredyt jak kredyt, to nie jest jakiś problem żeby go dostać na gorszych czy lepszych warunkach. Częściej jak patrzę na niektóre przypadki to się zastanawiam skąd oni kasę na magiczny wkład własny mieli xD
  • Odpowiedz
@Scaab: pierwsze mieszkanie (kawalerke) za 260k kupiłem jak miałem 24 lata, drugie (90mkw) za 1 mln jak miałem 27 lat. nikt mnie nigdy nie wspierał finansowo, nawet jak jeszcze byłem na studiach (rodzice może i by chcieli mnie wspierać ale nigdy nie było ich na to stać).
  • Odpowiedz