Wpis z mikrobloga

Wszędzie gdzie się nie obejrzę młodzi poniżej 30 roku życia kupują wielkie luksusowe mieszkania i jakimś cudem ich na to stać w kraju gdzie pensja wynosi 2000 a byłe gówno mieszkanie kosztuje 600k.

Mam taką teorię że ci, co kupują teraz mieszkania to przeważnie bananki co współżyją z tatusiem a raczej jego portfelem. Oczywiście znajomym mówią, że kupili za swoje pieniądze ale jak dobrze podpytasz to się okazuje że tatuś dał na wkład własny a mamusia się dokłada do raty kredyciku. Jakby im odciąć pępowinę to by w kartonach mieszkali xD

Inny przypadek to młode laski które udają modelki i infuencerki a w rzeczywistości dają dupy bogatym facetom.

Jak myślicie?

#gorzkiezale #rozowepaski #bananki #mieszkaniedeweloperskie #kredythipoteczny #kupnomieszkania #gorzkiezale #mieszkanie #nieruchomosci #pracbaza #bekazpisu #przegryw #wygryw
S.....b - Wszędzie gdzie się nie obejrzę młodzi poniżej 30 roku życia kupują wielkie ...

źródło: comment_S0ChXnlI4od598JZ97adtPD6rt6XBSg4.jpg

Pobierz
  • 50
@Scaab: Ja mam kilku znajomych, co za własne kupili i to dosłownie, nie że rodzice się dokładali, nie jest ich mało, ale większość mieszka w jakichś mieszkaniach po dziadkach albo dzieli z rodzicami. Są też tacy co wynajmują, ale też i tacy co im rodzice wszystko kupili.
@Scaab: Mam 27 lat, nie mialem nic, zaczynalem od zera w przyszlym roku kupuje chate. Bedzie to chata wolnostojaca z szybkim dojazdem do centrum londynu. Wiec kolego, da sie tylko trzeba pracowac ciezko.
@Scaab: Ja za to praktycznie nie mam bliższych znajomych co pracują na etacie (poza paroma koleżankami) i co zarabiają 2k.

Część prowadzi swoje firmy w wieku 25-30 lat, jeden jest przedstawicielem na DG, jeden gra na giełdzie, jeden handluje autami itd.
@prokurator1990:

w kraju gdzie pensja wynosi 2000

@Scaab: Przestań się zadawać z kasjerkami z żabki i sebiksami to zobaczysz że 25latek może zarabiać 5k i wziasc kredyt na duże mieszkanie czy kupić 6letnie auto premium


Zarabiając 2x tyle netto, żyjąc oszczędnie i min. 5k miesięcznie przeznaczając na oszczędności i inwestycje nadal mam wrażenie że własne mieszkanie to kosmos i dorobię się go dopiero po 30stce xD Skad wziąłeś swoje dane?